Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zbyt długi okres

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Maj 18, 2011 11:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nookej jakies zaburzenia hormonalne...
dopiero za 2tyg masz wizyte?
dziewczynoo oszalałas? do tego czasu mozesz sie wykrwawic przeciez zaRAZ stukna 3tyg jak masz okres. to nienormalne.
idz jutro do prywatnego ginekologa i to jak najszybciej! 50zł chyba masz? a jak nie to pozycz.
zdrowie jest wazniejsze niz czekanie;/;/
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paula25



Dołączył: 12 Cze 2011
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Nie Cze 12, 2011 9:21 am    Temat postu: Zbyt długa miesiączka. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Piszę pierwszy raz.... Otóż mój problem polega na tym że mój okres trwa juz od 31 maja az do tej pory - zazwyczaj trwa 4 - 5 dni góra. Nie wiem czy powinnam panikować czy nie, ale bardzo bym prosiła o odpowiedz jakiegoś lekarza specjalisty. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paula25



Dołączył: 12 Cze 2011
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Nie Cze 12, 2011 9:25 am    Temat postu: Re: Zbyt długi okres. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Eternal napisał:
Czy któraś z forumowiczek miała kiedys okres trwajacy dwa tygodnie lub dluzej? A jesli tak, co bylo przyczyna i jak wygladalo leczenie? U mnie wlasnie 13 dzien mija i konca nie widac Sad Wrecz przeciwnie, tej krwi jest wiecej niz na poczatku Confused Do lekarza ide w srode prawdopodobnie ale coz on mi poradzi..






Mam to samo - mój okres trwa juz od 31 maja do teraz - zazwyczaj trwa zaledwie 4-5 dni.... Nie mam obfitego krwawienia sa to zazwyczaj minimalne plamy krwi rano i na wieczór w ciagu dnia prawie w ogole nie krwawie. Ale obiecałam sobie że jak się nic nie zmieni to w poniedziałek umawiam się na wizyte do lekarza. Nie można tego tak zostawic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Cze 12, 2011 10:26 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

13dni masz okres?
powinnas udac sie jak najszybciej do lekarza...
nie ma co czekac.
takie krwawienie moze byc grozne.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paula25



Dołączył: 12 Cze 2011
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Wto Cze 14, 2011 5:58 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Uffff na szczęście okres mi się skończył Very Happy ale to nie znaczy że nie idę do lekarza - na piatek mam umówioną już wizytę Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Cze 14, 2011 10:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no i bardzo dobrze Smile
to ze sie skonczyl wcale nie oznacza ze za m-c znow bedziesz krwawiła 13dni..
musi Cie obejrzec lekarz.
powodzenia Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paula25



Dołączył: 12 Cze 2011
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Wto Cze 14, 2011 2:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki Smile
Oby wszystko było jak najlepiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Cze 14, 2011 10:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bedzie Smile
od tego jest lekarz zeby zbadac przyczyne i pomoc Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group