Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zażółkłe paznokcie po samoopalaczu.

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Lip 01, 2007 4:27 pm    Temat postu: Zażółkłe paznokcie po samoopalaczu. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kurcze, posmarowałam sie samoopalaczem, wszystko ładnie, tylko dwa paznokcie mi sie zrobiły żólte i wygladają paskudnie, a nie maluje paznokci, więc tym bardziej nie mam, jak tego zakryć. macie może sposoby na "wybielenie"? sok z cytryny nie pomaga Smile
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Nie Lip 01, 2007 9:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli sok nie pomógł, to nie mam pojęcia...
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Lip 01, 2007 9:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nom mi tez nie przychodzi nic do głowy chyba ze...obetnij pazurrrrki i poczekaj az odrosna Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mona-lisa



Dołączył: 05 Lip 2007
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 11:10 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mozna tez pomalowac, jakis ladny francuski zrobic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Foka



Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 101

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: lubuskie
PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 6:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

widzę że żadna z was nie próbowała kwasku cytrynowego Very Happy wystarczy lekko zwilżyć wacik wodą i nasypać kwasek, kilkakrotnie potrzeć paznokieć i tylko patrzeć jak bieleje Very Happy a poza tym polecam robienie płukanki z cytryny codziennie przez minimum tydzień, do miseczki wlać letnią wodę i trochę cytryny, włożyć pazurki na 10-15 minut i po tygodniu zobaczycie różnicę Very Happy płytka się wzmocni i uzyska zdrowy kolor, wierzcie mi- znam się na tym. Smile
_________________


PCO, starania 6 lat
laparo+elektro 15.10.2008
*+17.05.2009 Natalka 22tc pp Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 6:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Foka cytryna nie pomaga autorce postu Wink wiec zasyp ja jakimis nowymi sposobami heh Wink Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Foka



Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 101

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: lubuskie
PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 6:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ależ proszę bardzo Very Happy można jeszcze spróbować sodą oczyszczoną lub zwykłą solą kuchenną Smile a jak i to nie pomoże to pozostaje tylko Tytan he he skuteczny w łazience, kuchni i każde zabrudzenie z rąk usunie Very Happy
_________________


PCO, starania 6 lat
laparo+elektro 15.10.2008
*+17.05.2009 Natalka 22tc pp Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Lip 12, 2007 7:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

paznokcie juz odrosnięte, wiec po problemie Wink

kwasku też próbowałam. co do sody - dzięki za rady, może się przyda na przyszłość.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Foka



Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 101

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: lubuskie
PostWysłany: Pią Lip 13, 2007 9:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

he he a mi by było moich szkoda Smile
_________________


PCO, starania 6 lat
laparo+elektro 15.10.2008
*+17.05.2009 Natalka 22tc pp Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ulcia :)



Dołączył: 18 Sie 2007
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pon Sie 20, 2007 5:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hey:)najlepsza na zolte paznokcie jest cytryna Very Happy stary sprawdzony sposob wybielania paznokci Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group