Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

zazdrosna teściowa

Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Rodzina
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 1:20 pm    Temat postu: zazdrosna teściowa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam takie male pytanko...czy ktos zna sposob na wkupienie sie w laski przyszlej tesciowej?bo mama mojego Ukochanego (on jest jedynakiem) jest strasznie o niego zazdrosna...mamy19lat a on musi wyjsc ode mnie o15 bo musi jechac do domu.nie mozemy na wakacje pojechac bo ciagle cos sie mamie nie podoba...wrrrrrrrrrrr...wkurza mnie ta kobieta jak nie wiem tym swoim zachowaniem...ale co zrobic?musze sie jakos wkupic w jej laski...skoro mojSkarb mi sie oswiadczyl...


-------edited by emilka------
temat przeniosłam do odpowiedniejszego działu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 5:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a matka jego wie o oswiadczynach? moze reaguje zazdroscia własnie po nich? wczesniej tez taka była?
wiesz nie ma sie co dziwic..jedyny syn i to w dodatku juz chce załozyc swoja rodzine...i nie bedzie z mamuska...
nie wiem czy Ci sue uda wkupic w jej łaski;/ tesciowa to ciezki kawałek chleba i jesli sama sie nie zmieni to mozesz stanac na głowie a i tak to nic nie da... ;/
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
myszunia



Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 72

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Czw Sie 21, 2008 10:13 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przepraszam, że to napiszę, ale może Ona Cię poprostu nie lubi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Czw Sie 21, 2008 1:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No właśnie czy ona wie o oświadczynach? Zgadzam się z wind z teściówką to cięzko się dogadać a już tymbardziej w jej łaski się wkupić. Ja miałam jakiś czas temu podobną sytuacje. Moja teściowa to wogóle niechciała mnie znać :p aż wkońcu jej przeszło i jest jak narazie wszystko wmiare. No a wogóle wyjść o 15? Co to ma być kurna Smile On niemoże się matce postawić powiedziec jej że cię kocha i chce żeby ona ciebie akceptowała? Ja mam tez 19lat i niewyobrażam sobie żeby mój luby miał wyjść odemnie o 15 bo mamuśka go woła. Czasem owszem może się coś zdarzyć ale zawsze? Najpierw to on się musi postawić a nie być mami synkiem i leciec na jej każde zawołanie. Jak będzie to robić to nic niezbudujecie bo wkońcu zaczną sie kłótnie o to.
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
myszunia



Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 72

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Czw Sie 21, 2008 1:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moja teściowa jest najukochańszą kobietą jaką znam (oprócz mojej mamy), krzywdy mi nie da zrobić. Tu nie trzeba nikgo do siebie przekonywać. Trzeba być sobą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Czw Sie 21, 2008 3:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jakoś moja "teściowa" też mi nigdy nic przykrego nie powiedziała Smile I zawsze mnie jeszcze czymś obdaruje i nakarmi na drogę Smile
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Czw Sie 21, 2008 3:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Widocznie wam się trafiły spoko teściowe jak same wiecie ludzie są różni nie zawsze pokojowo nastawieni lepiej poczekać cierpliwie aż ona sama się zmieni. Po co podlizywać się komuś i wkupiać w jego łaski wtedy niebędzie lubił nas za to jakimi jesteśmy tylko za to co im dajemy.
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
myszunia



Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 72

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Czw Sie 21, 2008 4:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dlatego, tak jak napisałam, nie powinna nic robić, bo teściowa powinna Ją polubić za to jaka jest. Zastanawiam się nad jedną rzeczą. do NOWICJUSZKA :Owszem ludzie są jacy są, ale czy przypadkiem nie podpadłaś Jej czymś? Nie zrobiłaś czegoś, co by Jej się nie spodobało? Nie próbujesz swojego mężczyzny od Niej odseparować? Bo z perspektywy i doświadczenia mojego rodzeństwa, a są Oni dużo starsi ode mnie, właśnie chęć odseparowania jest powodem braku akceptacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Czw Sie 21, 2008 5:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myszunia ty nie za badzo dramatyzujesz? Ona pisze że to jego matka ich separuje a nie ona go od matki. MOIM skromnym zdaniem teściówka jest zazdrosna tak jak w temacie i niechce żeby jej synek szybko domu wyfrunoł i możliwe zę uważa że niejesteś wystarczająco dobra dla niego
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
myszunia



Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 72

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pią Sie 22, 2008 4:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kinia nie dramatyzuję. Ja tylko stwierdzam, że coś tu musi nie grać skoro przyszła teściowa tak ją traktuje. Bo nic nie zdarza się bez przyczyny. Z doswiadczenia mojego rodzeństwa wiem, że taka niechęć nie jest spowodowana tylko zazdrością.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Rodzina Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group