Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zawroty i bole głowy, sinienie dloni, arytmia,

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gosia555



Dołączył: 05 Maj 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 06, 2010 11:50 am    Temat postu: Zawroty i bole głowy, sinienie dloni, arytmia, Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, mam 38 lat od 3 lat lecze sie na arytmie serca, od dluzszego czasu dolegaja mi duze zawroty glowy, trwaja one kilka sekund ale powtarzaja sie co kilka minut przez caly dzien. Lewa reka jest zimna czasem zdarza sie ze paznokcie u dloni sinieja, drecza mnie te zawroty glowy poniewaz czuje ze one sie poglebiaja i zaczynaja mi sie w tym czasie uginac nogi i czuje bardzo ciekza glowe. Prosze o porady poniewaz na wizyte musze czekac jescze tydzien.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Czw Maj 06, 2010 10:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gosia555
miałaś prześwietlenie kręgosłupa szyjnego?
czasem zawroty głowy biorą się z przemieszczeń / skrzywień kręgów/ kręgosłupa. warto to sprawdzić.
poza tym- mierzyłaś sobie w takim momencie ciśnienie? cukier?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group