Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

zawroty głowy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewuniaw1981



Dołączył: 27 Paź 2008
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 27, 2008 8:33 pm    Temat postu: zawroty głowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cześć mam zawroty głowy od 6lat miałam robione ct głowy i wszystko ok.dretwieje mi lewa reka i mam nogi jak z waty jak dostaje zawrót główy,ponadto dostaje wielkie źrenice.i serce mi wali jak szalone.badania krwi mam ok.biore betaserk ale niepomaga.to strasznie przeszkadza w życiu.szczególnie jak np.robie zakupy lub jestem w urzędzie i kreci mi sie w głowie.szał!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pon Paź 27, 2008 10:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a miałaś rezonans magnetyczny?
może to coś nie tak z kręgami szyjnymi i/lub kręgosłupem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewuniaw1981



Dołączył: 27 Paź 2008
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 28, 2008 7:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

miałam tomografie komputerowa i wszystko ok ide na badanie usg tetnic szyjnych i mózgowych. mam troche gesta krew może to od tego.

prosze jak ktoś cos wie o zawrotach głowy niech napisze bo ja niedaje rady. nieradze sobie z tym w życiu jest okropnie

polaczylam. emilka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group