Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zawroty głowy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
romek



Dołączył: 15 Gru 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 15, 2009 7:49 pm    Temat postu: Zawroty głowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam taki problem 1.5 roku temu siedząc przed komputerem dostałem strasznych zawrotów głowy ze stratą przytomności, zabrano mnie do szpitala zrobiono komplet badań (krew, eeg, serce, dopływ krwi)zawroty po 3 dniach ustapily ale ujma w psychice została do dziś. Pół roku po zajściu zrobiłem renozans magnetyczny i wszytko jest dobrze. Teraz mam od 2 dni dziwne uczucie gdy przekręce wzrok na prawo kreci mi się w głowie,znajomi różnież mówią że mają uczucie zawrotów osłabienia. Mam 17 lat i pytanie czy to jest normalne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
MP1



Dołączył: 16 Gru 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 16, 2009 8:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

TO zależy w jakich okolicznościach się jeszcze te zawroty pojawiają, czy to jest sytuacja w której się coś dzieje konkretnego itd itp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group