Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

zawroty głowy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wanda46



Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 12, 2006 11:02 pm    Temat postu: zawroty głowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich serdecznie. Potrzebuję informacij na temat zawrotów głowy. Jak stoję nawet o coś oparta np. przy zmywaniu naczyń, czy w sklepie w kolejce, to mam zawrót głowy. Wygląda to tak, jakby się robiły chwilowe omdlenia. Robiłam prześwietlenie kręgosłupa, wykazało mi ,,DYSKOPATIA". Mam skierowanie na masarze kręgosłupa. Chciałam się dowiedzieć, czy ktoś ma takie dolegliwości jak ja i czy mam szansę na wyleczenie mojej choroby. Czy komuś pomogły masarze na tą chorobę jak moja. Proszę o radę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Caroline



Dołączył: 14 Mar 2006
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Olsztyn
PostWysłany: Wto Mar 14, 2006 12:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!
Masaże powinny załagodzić objawy, ale może być tak, że mogą wcale nie pomóc. Zastanawiam się jakie jeszcze miałaś badania oprócz prześwietlenia kręgosłupa w celu wykluczenia innych przyczyn. Miałaś może EEG, EKG, tomografię komputerową? I neurolog jakie wykonał badania psychoruchowe?
Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gk
Gość









PostWysłany: Sob Mar 18, 2006 7:03 pm    Temat postu: zawroty głowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Ja również mam zawroty i bóle głowy. Po prześwietleniu kręgosłupa wyszło mi, że mam dyskopatie. Chodziłam na masaże i ćwiczenia około pół roku, ale to niewiele pomogło. Teraz chodzę na prądy i też nie pomaga. Neurolog skierował mnie jeszcze na rezonans magnetyczny, ale termin mam dopiero na 15 maja więc czekam. Crying or Very sad
Nie wiem co to może być, ale ta dolegliwość trwa od roku i się nasila. Pozdrawiam, może tobie masaże pomogą.
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Sob Mar 18, 2006 9:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Masaze, fizykoterapia, cwiczenia ruchowe - to wszystko wymaga czasu. Jak nie przyniesie poprawy to prawdopodobne bedzie zrobienie rezonansu tej czesci plecow, zmiana terapii a w ostatecznosci operacja. Ale prosze nie myslec o operacji, wiekszosc przypadkow da sie wyleczyc ww. sposobami.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group