Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zawroty głowy, nudności, mroczki przed oczami...?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
alicjach



Dołączył: 29 Paź 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 29, 2007 11:58 pm    Temat postu: Zawroty głowy, nudności, mroczki przed oczami...? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc.. dzis po raz pierwszy weszlam na ta strone.. przeczytalam rowniez obiawy jakimi mozna sie kierowac do wykrycia raka mozgu. przeczytalam opowiadania ludzi i zastanawiam sie cow takim razie dzieje sie ze mna.. a wiec tak.. od jakis 2-3 lat mam dziwne objawy.. "choroba" jak to powiem nawraca mi sie co jakis czas tak co 3-4 msce.. czesto gdy pochylam sie do tylu glowa mam zawroty glowy... czasami jak choroba mi sie nawraca i spaceruje to mam wrazenie ze wszystko sie trzesie w mojej glowie.. czasami w czasie snu jak sie przewracam na lewy bok budze sie z takim wielkim zawrotem glowy przy czym jest mi strasznie niedobrze i chce mi sie wymiotowac.. mam wrazenie ze oczy mi wiruja we wszystkie strony.. kilka razy upadlam na podloge.. co jakis czas mam dziwna zacme w lewym oku i mam wrazenie ze widze czarna kropke gdziekolwiek nie spojrze.. mam tez problemy ze sluchem (lewe ucho).. ale to chyba wada wrodzona.. w kazdym badz razie wszystko sie dzieje po lewej stronie mojej glowy i ciala.. bylam u lekarzy i nic nie stwierdzili generalnie podawali mi rozne diagnozy ze moze rak albo problemy z blednikiem.. niestety nie bylo mnie stac na zrobienie konkretnych badan wiec zaprzestalam na tym.. nie wiem co mi jest.. teraz czuje sie dobrze ale wiem ze za jakis czas wszystko wroci.. zawsze wraca

----edited by emilka---
temat zmieniłam na bardziej odzwierciedlający treść postu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Wto Paź 30, 2007 12:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

silnie wskazany rezonans magnetyczny ;] bo wymacać tego przez czaszke sie nie da;]

znam kolesia który wyszedł na papierosa;] zapalił go ściągnoł bucha i wyszedł z ciała i stanoł obok siebie tak jak by (zobaczył lustrzen odbicie) wrócił zdezorientowany do domu zaczoł wymiotować, wracajać do tematu stracił przytomność i obudził sie w szpitalu dowiedziawszy sie że ma raka dośc konkretnego w mózgu;] słaba opcja wiec na zdrowiu nie ma co oszczedzać.... lepiej zacisnać pasa i znaleśc kase na badania bo naprawde zdrowie jest tylko jedno!!

ile masz lat?
od jak dawna masz te objawy?

Daruj sobie kolego ;]
Gonzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Paź 30, 2007 1:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

musisz jednak wykonać konkretne badania. takie zawroty głowy połączone z oczopląsem i zaburzeniami słuchu i widzenia na pewno normalne nie są i nie powinnaś tego lekceważyć. może to być wiele rzeczy, mi to pasuje do wodniaka błędnika lub nerwiaka już nie mówiąc o uszkodzeniach pnia mózgu itp. ale za dużo jest mozliwosci, żeby tak 'gdybać'.

neurolog, laryngolog i okulista!
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
alicjach



Dołączył: 29 Paź 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 30, 2007 12:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzieki wielkie za odpowiedz.. jak na razie czuje sie dobrze.. czasami boli mnie glowa ale to naormalne, kazdego glowa czasami boli..

ktos zapytal od jak dawna sie to dzieje.. wiec jak wspomnialam wczesniej od jakies 2-3 lat dokladnie nie pamietam.. a ja mam lat 23 Smile
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Iwa
Przyjaciel forum


Dołączył: 23 Lut 2006
Posty: 179

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Paź 30, 2007 2:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak, zgadzam sie z popzednikami, wizyta najpierw u neurologa i nich daje skierowanie na rezonans (samemu to koszt okolo 500-600 zl). Ale mysle, ze jak pojdzisz kilka razy i poplaczesz, ponaciagasz, to da skierowanie. Moim zdaniem to moze byc cos z blednikiem, bo mowisz o tym uszkodzeniu. A gdy przekrecsamy sie na bok i wystepuja zawroty, to to na pewno od blednika. I nudnosci, ja stawiam na to. Pewnie przepisza Ci betaserc, idz jak najszybciej.A czy masz tez szumy uszne?
_________________
Nie poddaj się...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
alicjach



Dołączył: 29 Paź 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 30, 2007 2:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc.. czasami co smi tam szumi w uszach.. Smile mam wrazenie ze slusze jakies dzwieki przez jakis czas... ale najlepsze w tym wszystkim jest to ze ja bylam juz u okulisty, neurologa, laryngologa i jeszcze gdzies sama juz nie pamietam.. i co.. kazali mi nosic czapke.. wydalam tyle kasy bo wszystko prywatnie a oni zadnych lekow, zadnego skierowania i wogole nic mi nie przepisali.. tylko kazali czapke nosic.. koszmar..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Wto Paź 30, 2007 3:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rak raczej mózgu o nie jest o skoro to trwa z nawrotami od 3 lat to były by widoczne nasilenia objawów bo jak by nie patrzeć to ten rak by sie rozrastał .... a sokor to wygląda tak samo od tak długiego czasu...
lekarz idź i poproś o skierowanie iðx jak najszybciej bo to sie czeaka w kolejce troche....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group