Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

zawroty głowy, dziwne zachowanie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Biologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
trebuch



Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 12, 2007 8:16 pm    Temat postu: zawroty głowy, dziwne zachowanie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Napotkałem sie na sztuczke: trzeba kucnąć, oddychać głęboko, nabrać powietrza, zatkać nos i ktoś przyciska tę osobę w klatkę piersiową i nagle osoba dostaje zawrotów głowy, dziwnie sie zachowuje a potem wszystko wraca do normy. Czy to jest bezpieczne?


-----edited by emilka----
myślę, że to jest lepszy dział dla tego tematu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 12, 2007 8:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie sadze zeby to bylo zbyt bezpieczne i rozsadne... Radze znalesc inny sposob na zajecie sobie wolnego czasu Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Sro Gru 12, 2007 8:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

heh no nic Ci sie nie stanie;] lekkie niedotlenienie mózgu i tyle:p może zemdleć;] wiec trzeba z tym uważaćVery Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Gru 12, 2007 8:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moja koleżanka w podstawówce tak wywoływała omdlenia, żeby nie pisać klasówek. ale tak jak mówi mikmik prowadzi to do niedotlenienia.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Gru 12, 2007 11:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a kazde niedotlenienie jest uszczerbkiem dla mozgu wiec z tym to ostroznie ....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Czw Gru 13, 2007 12:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bez przesady;) to tak jak by powiedziec ze co drugie ziewniecie Ci niszczy mózg bo jest objawem niedotlenienia:P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Biologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group