Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zawroty głowy, ból głowy...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
słonecznik



Dołączył: 19 Kwi 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 19, 2008 8:44 pm    Temat postu: Zawroty głowy, ból głowy... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!

Obecnie mam 14 lat, i od około roku mam problem z zawrotami głowy i migreną. Zawroty głowy mam zazwyczaj wtedy gdy wstaję z łóżka, fotela, choć nie zawsze. Przeszkadza mi to w uprawianiu jakichkolwiek sportów, ze względu na to, że przy większym wysiłku zaczyna mi się robić słabo, obraz przed oczami mi ciemnieje i zazwyczaj muszę usiąść, aby nie upaść na ziemię. W okresie gdy nabawiłem się tych zawrotów głowy, miałem zapalenie zatok czołowych, czemu towarzyszył okropny ból głowy. Po przyjęciu antybiotyku z zatokami było wszystko w porządku, jednak wciąż miałem omdlenia. Na przełomie listopada i grudnia 2007 roku byłem na badaniu rentgenowskim, gdyż bardzo mocno bolały mnie okolice oczodołów. Okazało się, że mam zgrubienie błony śluzowej prawej zatoki szczękowej. W tym okresie zawroty głowy nasiliły się, i mimo tego że po przyjęciu całej "baterii" leków zatoki wróciły do normy, te same, silne i bardzo częste zawroty głowy wciąż są. Byłem u neurologa, ale po paru badaniach (sprawdzał odruchy etc.), stwierdził że wszystko ze mną w porządku, a migrenę mam odziedziczoną po mamie (która szczególnie podczas okresu, ma bardzo silne bóle migrenowe). Robiłem sobie także morfologię krwi, i wszystko było w normie, laborantka powiedziała, że mam idealną krew. Byłem także na badaniu cukru i tarczycy, jednak nic nie wykazało żadnych zaburzeń, a zawroty głowy wciąż nie przechodzą. Chciałbym powiedzieć, że mam także problemy z moją wagą, gdyż przy 176 centymetrach wzrostu ważę zaledwie 52 kg. Chciałbym prosić kogoś o pomoc, możliwie jak najszybciej, gdyż zawroty głowy przeszkadzają mi w normalnym życiu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Kwi 19, 2008 9:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ciśnienie w normie? i jak z krążeniem?
nie dostałeś skierowania na tomografię?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
słonecznik



Dołączył: 19 Kwi 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 19, 2008 9:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ciśnienie mam w porządku, bynajmniej miałem ok. trzy miesięcy temu. Co do krążenie to nie wiem, skierowania nie dostałem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Soraya



Dołączył: 22 Sty 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 22, 2008 2:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.Również mam problemy z ostrym bólem głowy-jest on nie dowytrzymania.Wszystko zaczęło się w sobotę 18 kwietnia.Położyłam się po południu i nagle dostałam wysokiej gorączki-nie miałam siły nawet palcem ruszyć-do tego zaraz pod żebrami-pośrodku-zaczęło mnie kłuć-kiedy tylko się poruszyłam.Gorączka przeszła ale do dziś 24 godz na dobę atakuje mnie przeszywający ból z tyłu głowy-jakby ktos młotkiem mnie uderzał,-kłucie pod żebrami mam nadal.Nie mogę siedzieć,chodzić,o spaniu to już nawet nie marzę.Dziś byłam u lekarza-mam mieć na jutro badania w celu wykluczenia anemii.Tylko nie wiem co to ma do tego?(mam 21 lat)!Martwię się,że to może być cos powaznego co nie będzie na czas stwierdzone.Ma ktoś jakies pomysły z czego to sie mogło wziąść?Z góry bardzo dziekuje za odp.Pozdrawiam
Ps.Ciśnienie wyszło mi 100 na 60.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group