Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

zawroty głowy - antybiotyk?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sekutnica



Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 131

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Sob Lis 12, 2011 12:38 pm    Temat postu: zawroty głowy - antybiotyk? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jakiś tydzień temu złapałam jakaś infekcję gardła (przez jeden dzień 38 stopni temp., później zabiłam). Lekarz przepisał mi duomox i biorę go już 5 dzień. Ogólnie pomaga, czuję się lepiej, trochę jeszcze kaszlę ale od ok 3 dni pojawiły się nieciekawe objawy i chyba się nasiliły. Strasznie kręci mi się w głowie. W sumie nie mogła bym normalnie wyjść z domu dalej. W tej chwili to nawet kiedy patrzę na tv, to trochę mi obraz wiruje Razz.
Ogólnie nic mnie więcej nie boli, z leków w między czasie brałam syropy, cholinex, czasem gripex do zaparzania (chociaż tutaj nie wiem czy powinno się mieszać z duo).

Nie jestem pewna czy to od antybiotyku, czy go odstawić? Niby czuję się dobrze, ale też niekorzystne może być przerwanie leczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Krystyna314



Dołączył: 05 Wrz 2013
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 05, 2013 3:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Możliwe, że jest to jedno z działań ubocznych zażywanego przez Ciebie leku. Przeczytaj ulotkę na której zapewne wskazano jego niepożądane działania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group