Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

zawroty glowy :/

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mngh



Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 06, 2008 12:22 pm    Temat postu: zawroty glowy :/ Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam, od miesiaca mam zawroty glowy polaczone z bolem z tyłu glowy. czasami sa tak duze ze mam wrazenie jakbym miala zemdlec zaraz (lub jak przy podaniu znieczulenia ogolnego). kiedy podczas nich mierze cisnienie, jest niskie (ok. 100/60)... gdzie powinnam sie udac i jak szybko znalezc przyczyne ?

ponadto od 10 lat jestem wegetarianka, jem jedynie ryby.. obawiams ie ze moze miec to wplyw na moje zrowie i tyle lat bez miesa zrobilo swoje ;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
trinitrotoluen
Przyjaciel forum


Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 135

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 06, 2008 4:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kiedy miałaś wykonywane ostatnio podstawowe badania?
Najlepiej idź do rodzinnego a on albo podejmie leczenie, albo, jak będzie taka konieczność, to wyśle do specjalisty.
_________________
Fide, sed cui, vide!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mngh



Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 07, 2008 11:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

morfologie robilam pod koniec czerwca i byla ok... te zawroty pojawily sie kilka dni po zabiegu wykonywanym po znieczuleniu ogólnym.. hmm, moze to to ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pią Sie 08, 2008 9:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

idź do lekarza.
to może być jakaś błahostka , może to być coś z błędnikiem lub krwiak, tętniak czy naczyniak mózgu.
najlepiej udaj się do lekarza rodzinnego i niech on dalej Tobą pokieruje:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
foremka



Dołączył: 14 Gru 2007
Posty: 34

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: miescina
PostWysłany: Nie Sie 10, 2008 11:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lepiej pojsc do lekarza i rozwiac obawy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
blednik



Dołączył: 13 Sie 2008
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 1:30 pm    Temat postu: Lekkie zawroty glowy.. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam! Od tygodnia mam lekkie zawroty glowy. podejrzewam ze to jest wynik skokow na glowke z 5 metrow do wody z niedomknietymi rekami. Przyznam sie ze zaskoczony bylem jak mocno uderzylem o wode i ze woda moze spowodowac taki bol. Po 3 dniach zaczalem sie smiesznie czuc podcas ogaladania tv. ta smiesznosc to wlasnie zawroty glowy. Czy mam z tym isc do lekarza? Czy ktos mial juz cos w tym stylu? prosze napiszcie cos. Dzieki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group