Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zawroty głowy :/

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tomcat



Dołączył: 04 Kwi 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kartuzy
PostWysłany: Sro Kwi 04, 2007 8:00 pm    Temat postu: Zawroty głowy :/ Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
otóż mam poważny problem od 2 tygodni mam częste zawroty głowy brak czucia z tyłu czaszki, co jakiś czas następuje gorączka ok. 37stopni drętwieje kark występują też niewielki zaburzenia wzroku lub raczej spowolnione reagowanie na bodźce w ogóle strasznie słabo myślę nie mogę się skoncentrować, byłem w szpitalu wysłali mnie do przychodni gdzie zasugerowali nerwice, więc lekarz polecił mi zrobienie badań krwi i moczu badania są ok, także dał mi skierowanie do neurologa ale ten twierdzi że to od dojrzewania (mam 16lat) i zapisał mi tabletki uspokajające oraz magnez i twierdzi że muszę iść do okulisty z tymi zaburzeniami wzroku :/ dodam jeszcze że szybko się meczę a serce pracuje na wysokich obrotach (ok. 90-110 puls kiedy jestem w siedzę i nic nie robie!) czasami występują zasłabnięcia i brak czucia na twarzy ale za każdym razem wszystko zaczyna się od tego że kark drętwieje, wydaje mi się że neurolog zbagatelizował sprawę bo mimo tych tabletek nadal jest źle nie mogę iść do szkoły w takim stanie jeśli to coś zmieni to nie jadam mięsa od małego i zażywam tabakę, lecz wątpliwe jest żeby to ona powodowała bo nawet jak nie zażywam to objawy występują nadal :/ może wy mi pomożecie ? z góry dziękuje i pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Kwi 04, 2007 9:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to nie moja dziedzina wiec ja nie wiem co ci dolega ale na twoim miejscu zasiegnela bym opinii u innego specjalisty bo ten chyba troche "olal" sprawe :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Iwa
Przyjaciel forum


Dołączył: 23 Lut 2006
Posty: 179

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Kwi 05, 2007 6:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myślę, że powinieniśiść do innego lekarza, zrobićprześwietlenie odcinka szyjnego kręgosłupa.
_________________
Nie poddaj się...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga694



Dołączył: 25 Kwi 2007
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 25, 2007 5:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

uważam że powinieneś iść do innego neurologa. Powinien Ci zrobić tomografie mózgu. Może się coś wyjaśni
Ja też od dłuższego czasu mam zawroty głowy. Występują podczas wysiłku fizycznego. Trudno mi się przy tym oddycha, czasami gorzej widzę i drętwieją mi ręce. Wyniki wszystkich badań (tomografia, krew, mocz, ekg) są prawidłowe

---edit by Pituszka
Jeżeli chcesz coś dodać użyj opcji "zmień".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jadro



Dołączył: 22 Kwi 2007
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 26, 2007 1:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moze to co ci dolega to dolegliwosci somatyczne i dlatego neurolog to zbagatelizowal.Jesli chcesz sie wiecej dowiedziec zrob badanie PET(tomografie komputerowa)ona jest bardzo droga wiec popros o skierowanie,objawy te mogly by tez wskazywac na dolegliwosci od kregoslupa(zwyrodnienia zmianty itp)lecz nie w tym wieku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group