Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zawinięta skóra pod żołędziem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Fivex



Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 29, 2009 2:49 pm    Temat postu: Zawinięta skóra pod żołędziem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam...Otóż do niedawna sądziłem, że mam stulejkę, jednak później próbowałem ją minimalizować poprzez ćwiczenia....Okazało się, że wcale na nią nie choruję, ale dzisiaj podczas próby naciągnięcia skóry, ona owszem naciągnęła się, ale zawinęła się tuż pod żołędziem i nie chce wrócić na swoje miejsce...Czy to, że robiłem,kiedy penis był podczas spoczynku ma jakieś znaczenie? co teraz?? czy wizyta u lekarza jest konieczna (jestem dość wstydliwy i będzie to dla mnie bardzo duże wyzwanie, które chciałbym ominąć jakimś innym sposobem..) proszę o szybką pomoc...



nadawaj tytuły tematom bardziej sugerujące problem i nie używaj w tytułach zwrotów typu: pomocy, bardzo proszę o pomoc itp. emilka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group