Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

zatrucie? :/

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sara123



Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 30, 2009 1:03 pm    Temat postu: zatrucie? :/ Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.Od 2 dni mam problem. Cały poniedziałek wymiotowałam , strasznie bolały mnie mięśnie , miałam gorączkę . Wszystklo zaczęło się o 4 nad ranem , źle się czułam i właśnie wtedy po raz pierwszy zwymiotowałam (nie wiemmczy to ważne czy nie , ale dzień przed kolację zjadłam dosyc szybko i łapczywie) Wczoraj było lepiej choć nadal mnie mdliło .Dziś jest pół na pół .Nie mdli mnie zbyt mocno , ale ciągle mam kłopoty z brzuchem. Nie jest 'twardy' , ani wzdęty , non stop dobiegają z niego odgłosy jakby burczenia. Jem normalnie , tylko nadal nie wrócił mi zbyt dobry apetyt. Raz jestem głodna , a chwile potem już nie. Nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć.
Czy to mogło być zatrucie?
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sro Gru 30, 2009 10:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pewnie,że tak. jedz lekkostrawne posiłki, pij dużo płynów.
jeśli nie przejdzie idź do lekarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group