Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

zatkany nos w ciazy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
domi.nika



Dołączył: 03 Kwi 2013
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Trondheim
PostWysłany: Sro Kwi 03, 2013 9:15 pm    Temat postu: zatkany nos w ciazy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
Czy jakies ciezarne mialy problem z zatkanym nosem w ciazy?
Jak sobie z tym radzilyscie, jakies krople, czy naturalne/domowe sposoby wam pomogly?
Ja tak jakbym miala zarosniety nos juz od 3 tygodni. Nie jest to alergia ani tez infekcja, jeden z urokow ciazy... chociaz w poprzedniej takich przyjemnosci nie mialam.
Kicham tez okropnie i leci troche wodnistego kataru, o ile to jest katar.
Z goru dzieki za odpowiedzi.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Kwi 04, 2013 7:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dominika sproboj inhalacji z soli fizjologicznej, powinno ulzyc.
a skad ten zatkany nos?
przed zajsciem w ciaze tez miałas?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
domi.nika



Dołączył: 03 Kwi 2013
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Trondheim
PostWysłany: Czw Kwi 04, 2013 7:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie, przed ciaza nie mialam takich problemow, dopiero teraz od okolo 3 tyg.
Wyczytalam ze to ze wzgledu na szalejace hormony sluzowka robi sie przekrwiona, etc i stad bierze sie ten zatkany nos u niektorych ciezarnych.
Niestety wszelkie takie sposoby mi nie pomagaja, roztwory, napary, inhalacje z soli itp nie przynosza rezultatu - masakra Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Kwi 05, 2013 8:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

domi..rozumiem, w takim razie pozostaje przeczekac te 3mce, a noz cos sie zmieni za pare dni???
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gogaa5



Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 24, 2013 10:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W czasie ciąży lekarz prowadzący zabronił mi używać jakichkolwiek kropli. Sama wiem, że to chemia, dlatego też nie chciałam ich brać. Zamiast tego w razie potrzeby stosuje naturalną wodą morską. Mi pomaga sterimar zatkany nos, wzbogacony w miedź, która jest antybakteryjna. Fajnie udrażnia nos.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group