Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

zaskórniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
yrek



Dołączył: 30 Sie 2009
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 12, 2010 8:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak sie tego g**na pozbyc?
Zadne kremy, zele, mydla nie pomagaja.
Czy lepiej pojsc do dermatologa, czy do kosmetyczki?
Ile moze mniej wiecej kosztowac taki zabieg oczyszczajacy skore u kosmetyczki?
Najgorsze w tym wszystkim jest to, ze nie tylko na twarzy mam te zaskorniki, ale tez na plecach, na ramionach, udach, klatce piersiowej, karku mam tez pare... wole nie pisac gdzie Confused
No i jeszcze ostatnie pytanie: od czego to sie robi? Wina skory? Moze nieodpowiednie odzywanie sie?
Bo o higienie dbam nawet bardzo, wiec to nie to...
Prosze o jakas rade...

Dodano po 48 sekundach:

aha slyszalem od kolezanki, ze jej znajomy bierze raz na jakis czas zastrzyki po ktorych w ogole nie ma zadnych pryszczy, zaskornikow ani nic....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Czw Sie 12, 2010 8:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

yrek
po pierwsze - do dermatologa. piszesz że dbasz o higienę- napisz jednak jakimi kosmetykami. nie wszystkie się nadają do cery łojotokowej i skłonnej do wyprysków/ zaskórników.
po drugie- ceny pozbywania się tego świństwa uzależnione są do kosmetyczki i rozległości miejsc w których potrzebny jest zabieg także musisz pytać bezpośrednio w gabinecie.
zabieg trzeba co jakiś czas powtarzać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
yrek



Dołączył: 30 Sie 2009
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 12, 2010 8:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kapie sie codziennie, myje sie mydlem dove cream bar.
po kapieli smaruje sie balsamem neutrogena.
nawet wlosy myje codzien (loreal) chociaz nie maja nawet 1cm dlugosci....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Czw Sie 12, 2010 8:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to spróbuj z innymi kosmetykami.
ja swojego czasu używałam mydła z siarką i otrębami pszennymi. nawet pomagałoSmile
poszukaj czy na rynku nie ma balsamów/ kremów do cery skłonnej do trądziku. (chyba firma AA ma takowe).
kup tonik i mleczko lub żel do mycia twarzy.
kiedyś wyczytałam że na zaskórniki świetnie robią... namoczone płatki kukurydziane Smile
dajesz płatki do miseczki, zalewasz gorącą wodą i po lekkim przestudzeniu nakładasz na miejsca w których masz zaskórniki. podobno łatwo wtedy wychodzą.
dodam jednak, że tego sposobu nigdy nie próbowałam więc nie powiem Ci czy pomoże- ale nie zaszkodzi na pewno:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group