Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

zasinienie narzadow

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anula
Gość









PostWysłany: Sob Lut 04, 2006 10:22 pm    Temat postu: zasinienie narzadow Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak moge rozpoznac zsinienie narzadow plciowych??bardzo prosze o dpowiedz;(
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sob Lut 04, 2006 10:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jest to poprostu zmiana koloru na nieco jaśniejszy Wink bladsze, przechodzace nieco w szarawy - chodz to już znaczne zsinienie.

A moge wiedzieć dlaczego pytasz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anula
Gość









PostWysłany: Nie Lut 05, 2006 3:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bo podejrzewam ciaze.choc w sumie mialam ju znormalna miesiaczke i teraz czekam na nastepna no ale cos mi sie dziwne moje wargi sromowe wydaja byc....tyle ze on asa jakby bardziej ukrwione A NIE JASNIEJSZE CZY SINE
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Nie Lut 05, 2006 3:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiesz może lepiej jednak takie diagnozy pozostawić lekarzą co :>

Ja był bym naprawde daleki dd takich samo ocen.

Jeżeli nie jesteś pewna, w każdej chwili możesz iść do lekarza i on Ci powie dokładnie co jest grane Wink O wile mniej stresu i kombinacji, pozatym on sie uczył i ma pewne doświadczenie w tej kwesti Smile

Nie ma co sie wstydzić czy kombinować "a co będzie jak nie bede w ciąży czy on/ona nie pomyśli sobie że jakaś przewrażliwona jestem czy coś" nic z tych rzeczy Wink ty masz prawo być nie pewna czy nie wiedzieć, za to jego obowiązkiem jest sprawdzić oraz poinformować Ciebie o stanie twojego zdrowia Smile Na tym polega jego praca i on dobrze o tym wie Smile

Pozatym nie była byś pierwsza która chce wiedzieć bo coś jej nie pasuje i nie wie co to znaczy Smile

Mam nadzieje że nie będziesz robiła "domowego" magistra z ginekologi, a gdy pujdziesz do lekarza wszystko sie wyjaśni i będize po twojej myśli Smile

Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Nie Lut 05, 2006 7:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Very Happy nie bede robila domowego magistra:D dzieki:*
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Nie Lut 05, 2006 7:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To dobrze że jednak nie chcesz tego robić Wink

Trzymaj sie i wydobrzej jak najszybciej Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group