Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

zarost u mężczyzn

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Alexor



Dołączył: 16 Wrz 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 16, 2008 7:58 pm    Temat postu: zarost u mężczyzn Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam ,

Mam 21 lat i moim problemem jest to , iż w pewnych miejscach nie mam zarostu na twarzy.Zwłaszcza widoczny ten problem jest pod brodą ,ponieważ mam tam po środku miejsce ok. 5x5 cm gdzie nigdy zarostu nie miałem i otoczone zarostem.Taka wielka pusta luka;/.Byłem dzisiaj u Pani Dermatolog i powiedziała mi ,że skoro nigdy nie miałem to niełysienie plackowate i zapewne wada wrodzona;/ Zapytałem czy jest szansa ,żeby zarost w tych miejscach urósł kiedykolwiek.Odpowiedziała ,że nigdy;/ Wolałbym jednak udać się do jakiegoś innego specjalisty i zasięgnąć Jego opinii ,ale nie mam pomysłu do kogo się udać ,bo problem jest nietypowy;/ Proszę o pomoc Smile


Pozdrawiam:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
paja2506



Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Wto Gru 07, 2010 5:32 pm    Temat postu: zarost Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam takie pytanie , jesli chlopak 20letni nie ma zarostu na twarzy tylko ma zwykla cere to swiadczy o tym ze jeszcze nie odjrzal jako mezczyzna? wszyscy jego rowiesnicy a nawet mlodsi koledzy maja juz taki typowy twardy zarost jak to maja mezczyzni a on nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Wto Gru 07, 2010 6:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zarost nie świadczy o dojrzałości;). Są mężczyźni którzy mają bardzo delikatne zarosty i to normalne . A czy w innych miejscach też nie masz owłosienia? Czy dotyczy to tylko twarzy?
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Wto Gru 07, 2010 6:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

paja2506, może być to oczywiście związane z późnym dojrzewaniem, poziom testosteronu prawdopodobnie u niego jest niższy niż u innych jego rówieśników .. z tego co słyszałam i czytałam wielu mężczyzn ma taki problem .. podobno olejek rycynowy przyśpiesza pojawienie się zarostu, ale nie wiem czy to jest prawda czy raczej mit .. może on wykonać badania na poziom testosteronu i będzie wiedział co i jak .
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Wto Gru 07, 2010 8:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli zarost w innych miejscach jest a nie pojawił sie tylko na twarzy to nie widze problemu. Natomiast jeśli zarostu ogólnie nie ma to trzebaby było zbadać hormony
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wero01
Spamer


Dołączył: 27 Mar 2017
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 27, 2017 2:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie ma sie czym martwic Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group