Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zapłodnienie przez ubrania

Idź do strony 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dota



Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 08, 2006 11:36 am    Temat postu: Strach przed ciąża Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moj problem polega na tym ze mam powiekszony brzuch i mam wzmozony apetyt na jedzenie.Ale nie uprawiałam seksu z chłopakiem tylko on lezał obok mnie i trzymał noge w moim kroczu.Byliśmy w ubraniach.To zdarzenie miało miejsce 7lipca.Czy jest prawdopodobieństwo ze mogłam zajsc w ciąże?ja tego nie chce bo mam dopiero 15lat i moi rodzice by mnie chyba zabili gdybym była w ciązy.Pomozcie:(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dota



Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 08, 2006 11:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czasem tez mam nudnosci i czesto chodze siusiac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Nasia



Dołączył: 03 Sie 2006
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 08, 2006 11:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie doszło do zbliżenia a tym bardziej piszesz że byliscie w ubraniach to nie ma mozliwości żebyś była w ciąży... Być może cały czas myślisz o ty że jesteś w ciąży i stąd te objawy...Możesz być spokojna ponieważ to napewno nie jest ciąża
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Wto Sie 08, 2006 11:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A czym moga byc spowodowane te objawy?
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Wto Sie 08, 2006 2:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moga byc spowodowane np stresem, ktory odczuwasz, poniewaz ciagle sie boisz ze jestes w ciazy. Moze przeziebilas pecherz, albo wiecej pijesz niz naormalnie, moze zjadlas cos nie swierzego. Nie ma plemnikow supermenow, zeby zajsc w ciaze bez stosunku. Chlopak musial by Ci wlozyc do pochwy spora ilosc spermy. Na 100% nie jestes w ciazy a jezeli bedzie to Cie dalej meczyc idz do ginekologa pozdrawiam i nie martw sie tym bo na serio nie masz czym szkoda zdrowia
Powrót do góry
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 08, 2006 2:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem powinnaś najpierw poczytać, dowiedzieć się skąd się biorą dzieci. Takie rzeczy opisywane są w książce do biologii do klasy 4, więc takie informacje powinnaś mieć już w głowie.

Dodatkowo masz internet, więc stron na temat biologii jest pełno.

Przecież, nie można zajść w ciążę, leżąc na kimś.

Czy Twój chłopak ma skaczące plemniki?




Ludzie, czasami już naprawdę nie można inaczej Wam napisać...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dota



Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 08, 2006 10:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czyli to ze mam wzmozony apetyt,ze mam wiekszy brzuch i ze czesto sikam to nie sa objawy ciązy tylko czegos innego?Ale na pewno nie bylo mozliwosci zajscia w ciaze?bo ja sie boje...Sad wiem ze was denerwuje ale ja na prawde sie boje...:/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Wto Sie 08, 2006 10:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie jestes w ciazy. nie i juz. chyba ze nam nie piszesz tu calej prawdy. Yalissea dala ci bardzo dobra rade. brutalne ale chyba bardzo w tym miejscu potrzebne. kiedy dowiesz sie jak powstaje nowe zycie bedziesz sie sama sobie dziwila ze podejrzewalas ciaze u siebie. ja sie wam tylko dziwie dziewczyny i chlopcy ze wy nie staracie sie tego dowiedziec PRZED.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dota



Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 09, 2006 10:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To ja powinnam sie udac do ginekologa?Bo te objawy mnie nie pokoja.Nigdy nie miałam wiekszego brzucha jak mam teraz.I ten brzuch powiekszyl mi sie juz 7lipca.Mam wzmozony apetyt na jedzenie a z reguły mało jadłam bo ogolnie jestem szczupła,tylko teraz mam ten brzuch wiekszy.Pomozcie i doradzcie mi co mam robic bo te objawy na prawde mnie nie pokoja.Ja nigdy takich objawow nie miałam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
michal123



Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 09, 2006 10:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

brzuch zaczyna sie powiekszac ok 3-4 miesiaca ciazy... wiec przestan juz pisac z tym brzuchem bo poprostu moze to tylko Twoja wyobraznia...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Następny
Strona 1 z 17

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group