Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

zaparcia, coś w odbycie

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kaffka



Dołączył: 24 Kwi 2017
Posty: 108

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 19, 2017 12:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co z błonnikiem na zaparcia działa, używaliście? To chyba najbardziej bezpieczna opcja niż pakowanie chemii
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tinny



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 160

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 21, 2017 9:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z czystym błonnikiem łatwo przedobrzyć, ale jak już gdzieś pisałam, dobrze na tego typu problemy czyni colon c. Poprawia pracę jelit i reguluje rytm wypróżnień, więc jeżeli masz takie problemy to poszłabym w tym kierunku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Jenka



Dołączył: 18 Paź 2010
Posty: 41

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 23, 2017 8:32 pm    Temat postu: Re: zaparcia, coś w odbycie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ciao1 napisał:
Witam ! TO KRĘPUJĄCE, prosze o pomoc Sad !Boję sie iśc do lekarza, ale mam problemy z wyproznianiem ,zamiast "normalnej kupy" ,robie takie małe "bobki" co jest dla mnie sporym problemem ,musze sie troche namęczyc przy tym i caly czas czuje,że nie do konca jestem wyprozniona. Pomoc palcem też srednio... W dodatku poranny bol brzucha i jakby skrecanie w jelicie. Chciałam sprawdzic co mi jest zaczelam czytac o hemoroidach itd.. ale nic adekwatnego nie znalazlam ,a gdy postanowiłam obejrzec okolice odbytu by upewnic sie czy to nie hemoroidy to zauwazylam cos jakby mi urosło wewnatrz, jakby ciało ..nie wiem co to gdy"pre" wychodzi coraz wieksze wyglada jakby mi coś urosło w odycie i jest pofałdowane ;(( i mysle ,że to jest powód tego ,że nie moge sie wyproznic... Pomózcie, jestem przerazona ! Sad



Ojej, opis nie przedstawia się zbyt optymistycznie. Ale w takich sytuacjach naprawdę najlepiej czym prędzej udać się do proktologa niż pytać na forum, bo my tego nie widzimy, ciężko więc pomóc Sad W Warszawie w szpitalu św. Elżbiety przyjmuje dr Wiączek, która jest naprawdę doświadczoną lekarką, w dodatku sympatyczną więc nie ma obaw o jakiś dyskomfort podczas wizyty.Ona Cię obejrzy, wykona dokładne badania i na pewno pomoże. Może będzie konieczny jakiś zabieg, ale z tym nie będzie problemu ponieważ szpital posiada nowoczesny oddział proktologiczny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group