Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

zapalenie przydatków?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lila19



Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 13, 2010 1:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie. Od dwóch dni czuję dziwny ból w dole brzucha. Jest on bardzo podobny do bólu miesiączkowego (ale jest głównie na środku podbrzusza, a nie z boku), jest on dość uciążliwy dla mnie. Czasem promieniuję aż na plecy. Od dwóch tygodni nie biorę tabletek antykoncepcyjnych i początkowo myślałam,że może mój organizm tak się"budzi do życia". Jednak nie jest to ból, który zazwyczaj towarzyszy mi przy owulacji. Dodam,że w ciąży na pewno nie jestem- zrobiłam dwa testy po 3 i 4 tygodniach poza tym okres z odstawienia miałam w normie i potem miałam okres po odstawieniu tabletek także (po tygodniu). Zaczęłam się zastanawiać czy może nie jest to zapalenie przydatków, bo już sama nie wiem... Czy może mi ktoś pomóc?

Dodano po 6 minutach:

dodam,że z dwa miesiące temu miałam zapalenie pęcherza.. nie wiem..może to się jakoś łączy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Pon Gru 13, 2010 7:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lila19, skoro przechodziłaś różne choroby związane z narządami rozrodczymi czy pęcherzem to zawsze istnieje szansa, że nawrócą Ci się one szybciej niż gdybyś ich nigdy nie przechodziła .. wiem to, bo 3 razy przechodziłam zapalenie jajników oraz zapalenie szyjki macicy Rolling Eyes proponuję udać się do ginekologa z tymi bólami, być może nic się nie dzieje i to po prostu ból owulacyjny, który może być w tym cyklu nasilony albo to może rozwijająca się choroba .. lekarz Ci wszystko powiem, określi co to za choroba, czy masz się obawiać czy nie, zapisze odpowiednie leki albo przeciwbólowe albo antybiotyk lub skieruje Cię na oddział do szpitala, gdy będzie to dość poważne .. ja osobiście stawiałabym albo na ból owulacyjny (bo jajniki raczej bolą po bokach) albo na powracające zapalenie pęcherza .. powiedz jeszcze: czy czujesz podczas oddawania moczu pieczenie, a może wraz z moczem oddajesz krew ? czy Twój śluz jest inny niż zawsze ?
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lila19



Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 13, 2010 9:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niestety nie można u mnie stwierdzić czy śluz jest inny z dwóch powodów:
1) mam przerwę w tabletkach i mój organizm teraz wariuję
2) mam nadżerkę i moja ginekolog przepisała mi jakieś globulki, które zmieniają coś w śluzie...
Nic nie piecze:)Jutro wybieram się do ginekologa. dzisiaj zrobiłam jeszcze jeden test ciążowy po prawie pięciu tygodniach i wyszedł negatywny..czyli ciąże powinnam na 200 % wykluczyć (od pięciu tygodni nie było możliwości)..już sama nie wiem....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Gru 14, 2010 5:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lila19, zrób posiew moczu, posiew z pochwy i usg jamy brzusznej. te bóle mogą być bólami zwiazanymi ze stanem zapalnym przydatków ale bardziej bym stawiała na jakieś dalsze sprawy pęcherzowe. póki co możesz łyknąć nospę, może pomoże też termofor i pozytywnie ogólnie na układ moczowo-płciowy wplywa lacibios femina.
co do śluzu - coś tam o nim możesz powiedzieć chyba? rozumiem, że organizm wariuje, ale chodzi o jakiś nieprawidłowy zapach, kolor?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Wto Gru 14, 2010 7:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no właśnie, lila19, chyba możesz coś więcej opisać, jak wygląda, czy jest czy go nie ma .. ?
ja też miałam nadżerkę, ale ginekolog mi ją wymroził, sama się zgodziłam na zabieg i go chciałam, pomimo iż lekarz stwierdził, że nie jest to konieczne Wink
a co do ciąży - skoro po 5 tygodniach wykonałaś test to na pewno w ciąży nie jesteś .. wina leży w zapaleniu, stawiam na dalsze sprawy pęcherzowe, gdyż boli Cię nie po bokach, a głównie na środku podbrzusza .. napisz jak tam wizyta i co rzekł ginekolog .
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group