Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

zapalenie przydatkow a bezplodnosc

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
elka00



Dołączył: 21 Kwi 2007
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 05, 2007 7:06 pm    Temat postu: zapalenie przydatkow a bezplodnosc Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam Mam pytanie przebyłam chorobe zapalenia przydatkow w wieku 18lat teraz mam 23 i bedac u ginekologa i mowiac mu o tym on zrobil grozna mine mowiac ze ma nadzieje ze bedzie dobrze. Czy tzn ze jest prawdopodobienstwo ze moge byc bezpłodna? Nie zrozumialam tej miny i bardzo sie martwie ze to niedopowiedziane, może jestem przewrazliwiona??? Prosze o opinie

---edit by mama Julki---
Prosze nadawac tytuly tematom bardziej sugerujace problem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 05, 2007 7:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No niepłodność należy do jednego z groźniejszych powikłań po zapaleniu przydatków, co nieznaczy, że jesteś niepłodna.

Pozatym, jeżeli nie zrozumiałaś miny lekarza, powinnaś się zapytac o co chodzi.

Mozna zbadać płodność u kobiety poprzez badanie USG przezpochwowe czy mierząc poziom progesteronu we krwi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Cze 05, 2007 10:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

faktycznie tak bywa jak napisala kolezanka wyzej Smile chodzi tu o to ze robia sie zrosty na jajnikach i jajowody moga byc niedrozne, to tez da sie zbadac , wiec glowa do gory Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
elka00



Dołączył: 21 Kwi 2007
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 06, 2007 5:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...dziekuje za odpowiedzi tak tez zrobie. Ginekolog twierdzi po zwyklym badaniu ze wszystko jest ok i uwaza ze wtedy to moglo nie byc zapalenie przydatkow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group