Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

zapalenie płuc?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tomeq



Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 30, 2009 9:24 pm    Temat postu: zapalenie płuc? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
mam 14 lat, przed wczoraj jeździłem na rowerze no i chyba mam zapalenie płuc ;/. Więc tak, wczoraj wieczorem bolało mnie gardło i klatka piersiowa, wziąłem cholinex i nasmarowałem klatkę piersiową oraz szyję amolem. dzisiaj rano już mniej mnie bolało a teraz tylko jak jem, pije, przełykam ślinę, ale jak przez jakiś czas nie przełykam jej to potem aż kuje. Osłabiony nie jestem, mięśnie mnie bolały (zakwasy) bo nie dawno zacząłem trenować lekkoatletykę, kaszel mam suchy, temperaturę zaraz zmierzę, co do duszności to czasem mnie zakuje w klatce piersiowej i muszę zrobić kilka głębokich wdechów żeby przestało (astmy nie mam), no i chyba tyle. Czy to jest zapalenie płuc czy dopiero początek i można temu teraz zapobiec (jeśli tak to jak), czy coś innego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Pon Mar 30, 2009 9:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tomeq
Nie są to objawy zapalenia płuc lecz zwyczajne przeziębienie,które może doprowadzić do grypy albo zapalenia górnych dróg oddechowych.Wstrzymaj sie na razie z uprawianiem sportu.Wzmocni witaminami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tomeq



Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 30, 2009 9:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ulżyło mi trochę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group