Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zapalenie pęcherza?

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jakub55



Dołączył: 28 Cze 2018
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 28, 2018 1:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Miałem kiedyś zapalenie pęcherza i ledwo dojechałem do szpitala autem bo tak mnie bolało.Na szczęście teraz jestem pod kontrolą lekarza i mi pomaga.

__________________________________________
https://k1transport.co.uk/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
yaska



Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 20, 2018 2:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mi zawsze pomaga urofuraginum, szybko pomaga i jest bez recepty. Do tego staram się więcej pić i jeszcze kiedyś lekarka mi poleciła brać witaminę C w dużych dawkach, więc kupiłam taką C 1000 w tabletkach do rozpuszczania. Zakwasza mocz i szybciej można wypłukać bakterie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karina90



Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 10, 2018 12:54 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To może być zapalenie pęcherza, ale jednak najlepiej wybrać się do lekarza, ale ważne tez od razy zacząć się leczyć wiec leć do apteki po urofuraginum jest bez recepty a pieczenie i ból powinny ustąpić bardzo szybko

Dodano po 1 minutach:

To mi wyglada na zapalenie pęcherza i trzeba je leczyć jak najszybciej, żeby nie zrobiło się poważniej, najlepiej połączyć naturalne leczenie czyli wit c, żurawina, nasiadówki w rumianku z urofuraginum, wtedy przejdzie szybko i na długo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
martatamta



Dołączył: 30 Wrz 2018
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 22, 2018 4:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobre wskazówki jak je zwalczyć, właśnie tego szukałem. Dziękuje za porady Smile

https://www.slubnaglowie.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group