Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

zapalenie najądrza

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mato



Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 12, 2007 4:28 pm    Temat postu: zapalenie najądrza Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
Choruje na zapalenie najądrza i urolog leczy mnie Unidox'em i czopkami.
Lekarz przepisał mi ten lek myśląc ze zakażenie odbyło sie droga płciową co jest nie możliwe bo od roku jestem z tą samą partnerka. wyczytałem na http://www.infekcje.com.pl/linkowanie.php?gdzie=reko45#sekcja5

ze zakażenie nie przeniesione dragą płciową jest leczone innym antybiotykiem.
Czy ten antybiotyk który mam pomoże ( Unidox Solutab doxycyclinum )??
Prawe jadro mam teraz dwa razy wieksze . dodam jeszcze że objawy mialem takie jak sa podane ta tej stronce co dałem wyżej linka - po drugim dniu bul głowy a w trzecim lekka goraczka 37,6 w czwarty dzien zaczolem brac antybiotyk i biore go już dwa razy - dzis bedzie trzeci , kiedy noge sie spodziewac poprawy - zmniejszenia
Prosze o pomoc!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jadro



Dołączył: 22 Kwi 2007
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 14, 2007 11:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moze ty jestes z partnerka od roku ale nie wiadomo czy opna z toba nie wiadomo czy nie robi nic na boku Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group