Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

zapalenie mięśnia trójgłowego

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krystyna47



Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 09, 2009 1:25 pm    Temat postu: zapalenie mięśnia trójgłowego Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W grudniu 2008 zachorowałam na półpasiec.Źle leczona zaatakowana zostałam zapaleniem mięśnia trójgłowego (ból od barku ku łokciowi)Do tej pory bez pozytywnych efektów leczenia.PROŚBA .Jeżeli ktoś został z tej dolegliwości wyleczony proszę o poradę terapii dotyczącej stosowania leków które zakończyły tą chorobę.Z góry dziękuje.Z poważaniem Krystyna[/b]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Nie Sie 09, 2009 8:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

krystyna47
ja miałam zapalenie mięśni (najpierw mięśni które łączą mostek, potem zapalenie mięśnia barku - z tym, że ból promieniował mi od ramienia w dół i blokował jakiekolwiek ruchy ręką).
przepisano mi Naproxen i jakiś antybiotyk na zapalenie (ale nie pamiętam już jaki;/)

czy robili Ci badania na reumatyzm?
jakie leki stosowałaś?
miałaś zleconą rehabilitację? masaże?
może krioterapia (miejscowa) by Ci pomogła?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
krystyna47



Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 10, 2009 6:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ból mam taki sam jak twój ,i blokadę ruchu reki .obecnie biorę lek SIRDALUD i smaruje maścią VIPROSAL B .brałam ketonal ale odstawiłam bo bardzo wychodziły mi włosy(mam 62 lata i ladne bląd włosy) oraz miałam kłopoty żołądkowe.mam zaleconą gimnastykę ręki. wizytę u reumatologa we wrześniu.dzieki za odpowiedz Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pon Sie 10, 2009 8:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

krystyna47 z ketonalem lepiej uważać, nie dość, że szkodzi na żołądek, to uzależnia.
moim zdaniem lepiej poprosić o receptę na Naproxen - nie dość, że działają przeciwbólowo to jeszcze przeciwzapalnie.
i z tego co wiem nie uzależniają.
ja je brałam i mi bardzo pomogły Smile miałam je przepisane od reumatologa ale i lekarz internista, czy jakikolwiek inny może je przepisać.


krystyna47 napisał:
mam zaleconą gimnastykę ręki.

ja miałam zakaz siedzenia w jednej pozycji Laughing co było niemożliwe bo na studiach raczej nie będę wyczyniała figur akrobatycznych Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group