Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zapalenie cewki?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nodzer



Dołączył: 20 Mar 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 20, 2012 1:50 pm    Temat postu: Zapalenie cewki? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!

Jestem facetem(od razu zaznaczam, bo to chyba dość istotne w przypadku problemów z układem moczowym). Od około tygodnia mam ciągłe parcie na pęcherz i takie ciągłe uczucie niedosikania(po oddaniu moczu ciągle czuje jakby jakieś kropelki zostały u wylotu cewki i zdarza się, że po prostu faktycznie taka kropelka wyciska się z cewki do majtek). Strasznie to uciążliwe, byłem u lekarza pierwszego konatktu, Pani doktor przepisała mi antybiotyk, używam dziś drugi dzień, mam pytanie, czy to możliwe, że wciąż nie widać poprawy, tzn kiedy taki antybiotyk powinien zadziałać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
krychaa



Dołączył: 23 Kwi 2008
Posty: 34

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 05, 2012 5:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a zrobili ci jakieś badanie moczu? czy tak w ciemno antybiotyk dostałeś? antybiotyki to już poważne leczenie. moim zdaniem powinno się zaczynać od lżejszych specyfików - np. połączenie Furaginy i ProUro super działa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zajefajna



Dołączył: 12 Sie 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 12, 2012 2:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Uważam, że należy ufać lekarzom i antybiotyk mógł być najlepszym remedium w sytuacji awaryjnej. Potem warto do diety dodać żurawinę i najlepiej coś ziołowego. Tu specyfików jest mnóstwo. Ja sama preferuję Urosept. Mnie pomógł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
glumza



Dołączył: 14 Cze 2013
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 22, 2013 9:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie znam się, ale chyba powinien już zadziałać. Z całą pewnościa żurawina tu nie zaszkodzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group