Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

zapalenia nerwu trojdzielnego

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość










PostWysłany: Nie Sty 08, 2006 4:32 pm    Temat postu: zapalenia nerwu trojdzielnego Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

od jakiegos czasu mialam krotkotrwale napady bolu zeba,szczegolnie przy podraznieniu go posilkiem.tydzien temu podraznilam zab i myslalam ze napad bolu bedzie chwilowy,zawsze w takich sytuacjach pomagal mi ibuprom-niestety nie tym razem Sad napad bolu byl nie do wytzrymania,powracal co jakis czas coraz to silnniejszy-zjadlam wtedy 3 ketonale i 1 ibuprom-troche pomoglo ale caly czas czulam ze nie bedzie dobrze wiec nastepnego dnia znalazlam sie na fotelu dentystycznym-zab przeszedl czyszczenie 1 kanalu przy uzyciu duzej dawki srodka znieczulajacego.myslalam ze bedzie to koniec dolegliwosci-NIESTETY NIE!!minal juz tydzien a ja jestem na srodku przeciwzapalnym i przeciwbolowym z podejzeniem podraznienia nerwu trojdzielnego!!!mam 22 lata,ubieram sie cieplo i nie wychodze na dwor z mokra lub niedosuszona glowa!!!czy to mozliwe zebym porazila jakos ten nerw??sprawdzalam w internecie objawy zapalenia nerwu trojdzielnego jednak cos mi sie tu nie zgadza!!wystepuje u mnie dretwienie odczuwalne jako delikatne zimno po lewej stronie twarzy,klujacy bol oczodolu i nad nosem oraz dookola platka lewego nosa-blagasm o pomoc bo juz sama nie wiem co mam robic!!!:(dziekuje




----------edit by drapaka------------
Proszę nadawać tytuły bardziej oddające poruszany problem
Powrót do góry
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 11, 2007 1:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaj.Nie jestem lekarzei i niemoge wystawic diagnozy ale wydaje mi sie ze to nic innego tylko nerw, musisz koniecznie udac sie do naurologa.Moja kolezanka miala dokladnie ten san problem co ty i byl to wlasnie nerw.Pamietam ze miala robiony tomograf,i po rozpoznaniu ktory to nerw jej leczenie trwalo bardzo krotko i bylo bardzo skuteczne. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group