Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zanik okresu a zmiana kontynentu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
edith



Dołączył: 13 Mar 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Sydney
PostWysłany: Wto Mar 13, 2007 2:03 pm    Temat postu: Zanik okresu a zmiana kontynentu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hello

Pare miesiecy temu przylecialam do australii i od tego czasu mam problem z miesiaczkami, pierwsze dwie przyszly spoznione, natomiast teraz nie mam okresu od 2 miesiecy, wiem ze stres i zmiana klimatu moga tak wplynac na organizm, dlatego chcialam sie spytac czy ktorejs z was sie moze juz to zdazylo i co mi poradzicie, moze jakies domowe sposoby, albo moze ktos zna jakis lek na wywolanie miesiaczki dostepny bez recepty w australii?


Ostatnio zmieniony przez edith dnia Sro Mar 14, 2007 6:06 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Mar 13, 2007 5:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie wiem jak w australii ale w polsce leki na wywolanie okresu moze przepisac tylko lekarz i bez wizyty sie nie obedzie.... wiec radzilabym jednak wybrac sie do ginekologa...Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dobry_duszek



Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 13, 2007 9:50 pm    Temat postu: Zanik okresu a zmiana kontynentu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja tez zmienilam miejsce zamieszkania i mam takie problemy. Okres pojawial sie po kilku miesiacach. Raczej sie tym nie martwie, w Polsce tez bywaly odchyly Wink Moja kuzynka wyjechala do Niemiec i tez miala odobnie. Ginekolog powiedzial, ze to jak najbardziej normalne i nie ma sie czym denerwowac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group