Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zanik mięśni

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dominik30



Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 24, 2014 12:37 pm    Temat postu: Zanik mięśni Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam 30 lat i od urodzenia choruję na zanik mięśni typu Emery’ego-Dreifussa do tego mam wszczepiony stymulator i utrwalone migotanie przedsionków. Od kilku miesięcy mam takie dziwne pieczenie ud,jakby mnie coś parzyło. Trwa to kilka dni przechodzi i znów się pojawia. Co to mogłoby być..?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zieleniutka



Dołączył: 17 Gru 2013
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Cze 24, 2014 1:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaj, trudno powiedzieć co to może być zwłaszcza przy chorobie. Jedyne co mi się na myśl nasuwa to zapalenie żył, nie oznacza to jednak zaawansowanej choroby, jednak być może jakieś zalążki? Zwłaszcza przy twoim problemie warto udać się do lekarza.... trudno tutaj coś więcej pomóc, przynajmniej z mojej strony :/ Jeżeli jeszcze chodzi o radę to hmmm, musisz se ograniczyć cukier, o ile dobrze pamiętam to jest jedna z przyczyn, ale znowu przy twojej chorobie nie wiem jak to jest :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group