Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

zanik miesiączki-nie wiem co sie ze mna dzieje

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emi



Dołączył: 28 Mar 2006
Posty: 49

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 06, 2007 9:12 pm    Temat postu: zanik miesiączki-nie wiem co sie ze mna dzieje Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

[/b]witam .mam następujacy problem- bo nie mam okresu.Okres mi po prostu zanikł i nie wiem co sie dzieje.ostatni okres mialam poczatkiem pażdziernika, i tak nie ma go dnia dzisiejszego.nawet nie mam pojęcia kiedy mam owulację i czy ja ja wogole przechodze. Czasami odczuwam nabrzmienie piersi, ból jajników ,ale to mija po kilku dniach i okkresu ani widu ani słychu.W poniedziałek jestem umówiona na wizytę z ginekologiem, ale sie boje ze powie mi coś co moze mną wstrząsnąc.Wolałabym sie na to w jakis sposób przygotowac. co myślicie? co mogłoby mi dolegac?pomocy!!!![/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mm



Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 06, 2007 11:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a od pazdziernika wspołzylas:>??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sob Sty 06, 2007 11:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wlasnie... to jest podstawowe pytanie... czy wspolzylas od pazdziernika?? bo jezeli nie to niestety my nic ci nie pomozemy.. nie ma sie co domyslac... powodow moze byc na pawde sporo.. mniej groznych i bardziej groznych... w ym wypadku tylko lekarz moze stwierdzic co ci dolega.. zycze zdrowia:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emi



Dołączył: 28 Mar 2006
Posty: 49

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 22, 2007 7:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak współzyłam .bez zabezpieczenia.z wytryskiem wewnatrz,bo chciemy miec dziecko.ja sie boje ze jestem bezpłodna Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Sty 22, 2007 11:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mozliwe ze jestes w ciazy... albo to cos innego, nie denerwuj sie tylko idz do lekarza on na pewno zaradzi Smile trzymam kciuki Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Wto Sty 23, 2007 1:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze na poczatek zrob test,a potem odwiedz lekarza.zycze powodzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group