Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zamiana tabletek

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kacha01



Dołączył: 22 Kwi 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Pszczyna
PostWysłany: Sob Sie 11, 2007 7:42 pm    Temat postu: Zamiana tabletek Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam pytanie..od 3 miesciay zazywam tabletki Yasmine..czy stanie sie cos jesli kolejnym opakowaniem beda diane?!!?? i czy ewentualnie mozna zazyc jedno opakowanie diane a pozniej powrocic do yasminee?? prosze o szybka odpowiedz.. z gory dziekuje za odp
Kasia

-------edited by yalissea---------

Proszę nazywać tematy tak, by odzwierciedlały treść wiadomości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 12, 2007 9:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie spotkałam się, żeby ktoś tak kombinował.. ale uważam, że nie będzie to najlepszy pomysł. Ja bym tak nie robiła. Musisz zapytać ginekologa, że chcesz spróbować Diane35.

A poza tym, dlaczego tak kombinujesz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kacha01



Dołączył: 22 Kwi 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Pszczyna
PostWysłany: Nie Sie 12, 2007 11:38 am    Temat postu: odp Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pytalam o to..chociaz tak tez sadzilam ze bedzie taka odp..a pytalam dlatego ze wyjezdzam i nie wiem czy zdaze wrocic do czasu zaczecia nowego opakowania..ktorego zrezta i tak nie mam bo nie mam recepty gdyz nie zdazylam pojsc do ginekologa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 12, 2007 12:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To idź prywatnie. Może tam uzyskasz pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group