Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zakrzepica-co sądzicie?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agawka



Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 41

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 15, 2010 10:46 pm    Temat postu: Zakrzepica-co sądzicie? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam.
przeszukałam forum i nie znalazłam takiego tematu więc zakładam.

Chciałabym wiedzieć czy badania krwi (i jakie konkretnie) mogą całkowicie wykluczyć zakrzepice?

nie wiem,mam pewne obawy bo często jest mi duszno,serce mi bije i jakies dziwne bóle(moga to być tez nerwobóle) a jako osoba dmuchająca na zimne chciałąbym wiedzieć.
jestem bardzo młoda,tabletki biorę od ok 2 lat
teraz juz rzucam papierosy ale przez jakis rok paliłam i to sporo.

mozliwe ze moje objawy sa objawami nerwicy bo zadnych bolow w lydkach nie odczuwalam jednak wiadomo ze zawsze lepiej się zbadac.

miał ktoś takie obawy? a moze ktos ma zakrzepice i mógłby mi ten temat nieco przyblizyc.
głownie chodzi mi o te badania i czy skierowanie wypisze mi ginekolog?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group