Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zakażenie?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kazeb



Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 04, 2006 9:55 pm    Temat postu: Zakażenie? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

od ponad tygodnia boli mnie palc u nogi.mam maly obrzek kilka razy dziennie mocze w goracj wodzie i szarym mydle,a pozniej smaruje mascia ktora ma niby "WYCIAGAC ROPE". problem w tym ze noga mniej mnie boli nizz tydzien temu , ale od kilku dni nie ma poprawy . caly czas mam obrzek ktory nie chce zejsc:( czym mozna to jeszcze leczyc? tylko nie mowcie o czyszczeniu.. ;(((
pzdr.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aksha
Gość









PostWysłany: Wto Kwi 04, 2006 11:59 pm    Temat postu: zakarzenie? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam!jak miałam w ostatnim czasie taki ciezszy przypadek "zakarzenia"-na pogotowiu zrobili mi zastrzyk przeciw tezcowy i zalecili okłady z alcacetu lub rivanolu!sproboj napewno powinno pomoc! Very Happy Idea
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group