Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

zajsc w ciaze w czasie karmienia piersia

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aguska



Dołączył: 21 Lut 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 21, 2007 7:12 pm    Temat postu: zajsc w ciaze w czasie karmienia piersia Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc!! w lipcu urodzilam dziewczynke i caly czas karmie ja piersia.slyszalam ze zaraz po porodzie jest duze prawdopodobienstwo zajscia w ciaze.z mezem bardzo chcemy miec dzieci jedno po drugim .od 4 miesiecy probuje zajsc ponownie w ciaze ale niestety bez skutku. niepotrafie obliczyc dni plodnie poniewaz jeszcze nie mam okresu . moze ktos potrafi nam cos doradzic.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Lut 21, 2007 8:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zanim nie przestaniesz karmic to chyba nic z tego...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Czw Lut 22, 2007 12:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dokladnie,jesli karmisz i nie masz okresu to znaczy,ze nie masz owulacji,wiec sa male szanse na ciaze.pierwsza owulacja moze pojawic sie tuz przed pierwszym okresem po porodzie,jednak to zalezy jak czesto i jak dlugo bedziesz karmic.Ja nie karmilam wogole synka i okres powrocil po ok 7 tyg od porodu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Lut 22, 2007 10:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aga xs mam przyjaciolke ktora karmi piersia juz 9 miesiac i w Styczniu dostala okres mimo ze nadal karmi...to znaczy ze moze byc plodna?czy jest z nia cos nie tak??? Dzieki za odp . jak zwykle Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Lut 22, 2007 2:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najczęściej miesiączka pojawia się do 6-8 tygodni po porodzie, ale jest to bardzo indywidualna sprawa. Dopóki kobieta karmi piersią, dopóty miesiączki mogą się nie pojawiać (lub występują później). Zazwyczaj jak skonczy sie polog to wystepuje krwawienie Smile

Wind odpisala ci tez na pw , z twoja przyajciolka jest wszystko oki, czasem tak bywa to zalezy od organizmu Smile i moze juz byc plodna Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Lut 22, 2007 2:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehe dzieki pituszka, uspokoilas mnie a posta wyzej napisałam bo myslałam ze nie widzisz mojej wiadomosci,ale to dobrze ze dobrze Wink Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Czw Lut 22, 2007 4:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja kolezanka karmila ponad rok czasu,a okres dostala po ok 8 m-cach.Tak wiec to indywidualna sprawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Lut 22, 2007 4:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind nie no widze wiadomosci Smile tylko czasami nie moge wejsc na forum z braku czasu ale predzej czy pozniej zawsze odpisze Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aguska



Dołączył: 21 Lut 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 22, 2007 4:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja slyszalam ze karmiene piersia nie jest antykoncepcja i to jeszcze moja polozna powiedziala mi zebym uwazala bo teraz moge bardzo szybko zajsc ponownie.ale to pewnie zalezy od organizmu .dziekuje bardzo za odpowiedzi.teraz bede czekac na okres. Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Lut 22, 2007 4:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pewnie ze to nie jest antykoncepcja Smile polozna dobrze mowila.... jak dlugo karmisz okresu moze dlugo nie byc ale to nie oznacza ze go nie bedzie... tak jak napisalam wystepuje naczesciej po 6-8 tygodzniach ale wcale nie musi tak byc wiec z tym trzeba uwazac bo moze byc mala niespodzianka Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group