Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

żaden lekarz nie wie co mi jest-pomocy!!!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sbn86



Dołączył: 06 Maj 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 06, 2012 4:29 pm    Temat postu: żaden lekarz nie wie co mi jest-pomocy!!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zacznę od początku:
od 2 miesięcy często mi zimno, nie mogę się rozzgrzać, szczególnie stopy i dłonie. Ponadto od prawie miesiąca mam wielomocz. Co wypiję to "przez mnie przelatuje". Ostatnio doszło do tego silne pragnienie. Ciągle chce mi się pić. Więc piję, piję. I siusiam. Wysikuję tyle, co wypijam. Było już tak, żę kilka razy jakby powróciło wszystko do normy i wróciło od nowa. Lekarz podejrzewa moczówkę, ale miałam dni gdy było dobrze, co przy moczówce się nie zdarza. Cukrzyca odpada.Cukier w normie, morf.ogólna w normie, tsh-norma, kratynina w normie, mocz w normie. Czekam na badania hormonów i markerów noeotworowych oraz powtórne badanie moczu, bo mam sprzed miesiąca. Proszę o pomoc, bo jestem przerażona. Chyba się odwodnię. Czy ktoś wie, co to może być?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
simian raticus
Zbanowany


Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 46

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Masaczjusets
PostWysłany: Wto Lip 03, 2012 11:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nerki chore wraz z żołądkiem? Jeśli to choroba to, może pierwszy jej przypadek na tym świecie? Skoro żyjesz przez te dwa miesiące to, może wyolbrzymiasz sprawę? Na to wychodzi, że tak Twój organizm pracuje! Jakby odwodnienie szło to by się na kroplówkach sprawa w szpitalu skończyła!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group