Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

zaczerwienione wargi sromowe

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
smerfu



Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 29, 2010 2:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W takim razie zwracam honor, nie miałem pojęcią do czego to nastolatki są zdolne...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dosia88



Dołączył: 21 Cze 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 29, 2010 6:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

momencik, jestem młodą dziewczyną i nie robię jeszcze NIC co by mogło poskutkować ciążą. Zwracam się więc z prośbą- czy zamiast dyskusji na temat dziewictwa i ciąży nie mógłby ktoś jeszcze napisać czym może być spowodowany jak można by zwalczyć mój problem? Bardzo mi na tym zależy, jeśli ktoś jeszcze wie coś na temat takich zaczerwienień to bardzo proszę o odpowiedź.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Wto Cze 29, 2010 8:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dosia88 to ze ty takich rzeczy nie robisz nie oznacza ze nikt tego nie robi i nie nalezy o tym dyskutowac bo to jest problem:/ Bo malolaty zabieraja sie za petting czy seks nie majac podstwowej wiedzy na ten temat :/ Mysla innymi czesciami ciala - niekoniecznie glowa.

Sa dwie opcje albo taka twoja natura lbo idz do lekarza. NIkt ci jednoznacznej opini tutaj nie wyda to musi zobaczyc lekarz. Moze byc infrkcja moze byc taka natura. Domowych sposobow na to nie ma.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group