Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

zaczerwienione wargi sromowe

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dosia88



Dołączył: 21 Cze 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 21, 2010 1:50 pm    Temat postu: zaczerwienione wargi sromowe Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam tak od dłuższego czasu. Nie ma swędzenia, pieczenia, nie boli, nie ma żadnych innych dolegliwości0 tylko zaczerwienienie, raczej spore. Na forach nic takiego nie znalazłam- zawsze zaczerwienieniu towarzyszy pieczenie itp, a u mnie takich objawów nie ma. Jestem tym zaniepokojona... Co to może być? Jak zapobiec i czy konieczna jest wizyta u lekarza?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karolina.p



Dołączył: 21 Cze 2010
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 21, 2010 9:48 pm    Temat postu: dobra rada Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Polecam wizytę u dobrego specjalisty- ginekologa oczywiście.
Może to alegria- np. na proszek do prania ew. kiepski płyn do higieny intymnej?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dosia88



Dołączył: 21 Cze 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 24, 2010 4:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziękuję za odpowiedź, jeśli ktoś jeszcze by miał jakieś pomysły i rady to bardzo proszę coś napisać. Słyszałam ze to może odparzenie. Czym jest odparzenie i jak je likwidowac jeśli to to?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Cze 24, 2010 8:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czasami sine, przekrwione wargi sromowe bez swędzenia czy pieczenia mogą świadczyć o zaburzeniach hormonalnych lub.. ciąży. pod tym względem jest wszystko w porządku?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lotta34



Dołączył: 21 Cze 2010
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 25, 2010 1:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak jak Karolina.p również proponowałabym sprawdzić czy to właśnie nie płyn do higieny intymniej, chyba, że stosujesz od dawna ten sam i wcześniej nie miałaś z tym problemów. Może jakaś infekcja?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dosia88



Dołączył: 21 Cze 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 25, 2010 3:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ciąża odpada na pewno, jestem dziewicąSmile dziękuję za odpowiedzi:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Cze 25, 2010 10:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziewice tez moga zajsc w ciaze. nasłuchałas sie bzdur od kolezanek, gazet i wierzysz w te brednie.
nawet dziewice zachodza w ciaze, błona nie chroni przed plemnikami no ale skoro mowisz nie to nie Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
smerfu



Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 28, 2010 12:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak wind, znamy jeden przypadek w historii że dziewica zaszła w ciążę, ale to było ponad 2tys. lat temu. Przecież koleżanka nigdzie nie napisała że miała jakieś zbliżenie z facetem. Pisze wręcz że jest dziewicą a nie że była dziewicą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pon Cze 28, 2010 2:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

smerfu dziewice moga zajsc w ciaze i nie musi byc penetracji :/ Skonccie malolatom wciskac kity :/ Jesli dziewczyna ma dni plodne a wytrysk nastapi na okolice intymne kobiety (srom) sperma zmiesza sie ze sluzem to ryzyko jest niemal tak samo wysokie jak w przypadku stosunku. To samo jestw przypadku wprowadzenia spermy na palcach do pochwy (sadzisz ze dziewice takich rzeczy nie robia?!) Blona dziewicza nie jest to "zelazna krutyna" jak sie niektorym wydaje (biologia sie klania). Blona dziewicza zawiera dziurki przez ktore wydostaje sie krew podczas miesiaczki - i dziala to w druga stronie cos moze dostac sie "do srodka".
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Cze 28, 2010 11:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

smerfu napisał:
Tak wind, znamy jeden przypadek w historii że dziewica zaszła w ciążę, ale to było ponad 2tys. lat temu

chyba jestes niezorientowany i niedouczony... ale masz całe wakacje zeby nasze forum poczytac. dowiesz sie ze nie tak dawno pewna userka własnie bedac dziewica zaszła w ciaze i urodziła synka Smile
era dinozaurow sie skonczyła. Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group