Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zaczerwienienie twarzy w stresowej sytuacji

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bukol



Dołączył: 28 Lis 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 29, 2006 11:29 pm    Temat postu: Zaczerwienienie twarzy w stresowej sytuacji Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam. mam duży dylemat,a mianowice: Jak się zawstydze,albo ktoś mnie zdenerwuje, albo jak sie zestresuje itp. to robie się czerwony na twarzy Sad Co zrobić,jak rozwiązać ten problem,co o tym myślicie, PROSZĘ O POMOC Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Czw Lis 30, 2006 8:58 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No raczej kosmetykami tego nie ukryjesz Wink

Poprostu trzeba sie nieco oswoić z pewnymi sprawami, nabrać większego dystansu do siebie i świata, w tedy nie bedziesz tak często zawstydzona Wink

A co do objawów tego zawstydzenia, poprostu niektórzy tak mają, choć jak dla mnie wcale to nie wada. To bardzo słodkie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Lis 30, 2006 12:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tez keidys tak mialam:) wystarczylo ze ktos na mnie spojzy albo sie odezwie to juz sie czerwienilam.. ale jak zaczelam pracowac nad pewnoscia siebie i nabralam dystansu do tego i nie obchodzilo mnie juz tak co ludzie sobie pomysla o mnie to przeszlo Smile muszisz stac sie pewna siebie, myslec o sobie pozytywnie, czuc sie dobrze w swoim ciele to przejdzie:) a nawet sexapil w tym pomaga.. niech ludzie patrza na ciebie i cie podziwiaja ( mowie tu o mezczyznach Smile chociaz kobiety tez potrafia docenic urode drugiej kobiety) a oswoisz sie z tym szybciutko:) pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Lis 30, 2006 7:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

więcej pewności siebie a wszystko minie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sandrusia1989



Dołączył: 20 Cze 2006
Posty: 77

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 01, 2006 5:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja tez mam taki problem jak sie zawstydze lub sie zdenerwuje to bardzo szybko twarz robi mi sie jak burak Embarassed ja juz sie z tym przyzwyczailam 3eba wierzyc w siebie:)pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Gru 04, 2006 4:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

też tak mam, ale wiara w siebie nie pomaga :/
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Jerry



Dołączył: 23 Mar 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 23, 2007 9:41 pm    Temat postu: Zaczerwienienie twarzy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
Wiem że był podobny temat ale tamten miał raczej podłoże psychiczne...ten zaś fizyczne Wink .Otóż od pewnego czasu zauważyłem,że moja skóra na twarzy nadmiernie reaguje na zmiany temperatury,gdy wychodzę na zewnątrz i jest mróz moje policzki robią się czerwone,gdy wchodzę do ciepłego pomieszczenia burak potęguje się i co gorsza nie chce ustąpić (czasem trzyma się do końca dnia Confused ).Zjawisko to występuje też natychmiastowo po spożyciu choćby niewielkiej dawki alkoholu,czy po wysiłku fizycznym..rozumiem,że to normalne ale obserwując rówieśników oni aż tak czerwoni to siłą rzeczy nie są...Proszę o pomoc,chciałbym się dowiedzieć czy są jakieś preparaty redukujące rozszerzanie się naczyń krwionośnych na twarzy gdyż bardzo przeszkadza mi to w normalnym funkcjonowaniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 24, 2007 5:00 pm    Temat postu: mrozik Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie dbałeś o buźkę, więc masz takie skutki.
Myślę, że odmroziłeś sobie skórę na twarzy i dlatego ona teraz tak reaguje.
Pierwsze co powinieneś zrobić to iść do dermatologa i się poradzić.
To jest dość trudne do wyleczenia, ale nie niemożliwe.
Można też spróbować gorących naparów i schładzania twarzy zimną wodą.
Rozrusza to trochę naczynia krwionośne i wzmocni naskórek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yuta



Dołączył: 19 Kwi 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 20, 2007 12:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rozumiem, o czym mówisz. Znam ten problem z autopsji - mam rumień na policzkach. Pojawił się w okresie dojrzewania i wtedy lekarz rodzinny powiedział, że z tego wyrosnę (może po emeryturze Twisted Evil ).
Różne rzeczy robiłam, żeby to zatuszować...
I wiem do dermatologa, że nie wolno mi się opalać, chodzić do sauny, jeść ostrych potraw, pić alkoholu, itd.
To trochę pomaga + podkład korygujący
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group