Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

zaczerwienienie na penisie - drożdzyca???

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rado



Dołączył: 27 Paź 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 27, 2006 8:13 pm    Temat postu: zaczerwienienie na penisie - drożdzyca??? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jakieś 5-6 tygodni temu spędziłem noc z dziewczyną, używaliśmy prezerwatyw. No ale sex to namiętność i chwile zapomnienia i przez chwile uprawialiśmy sex oralny bez prezerwatywy, tzn. Ona mi pomagała dojść. Po powrocie do domu pomyślałem, że to był kiepski pomysł z że był w domu spiritus to polałem nim penisa wierząc, że w razie czego pomorze Embarassed . No i musze powiedzieć, że takiego bólu w tym miejscu jeszcze nie czułem – nie tylko na skórze ale i wewnątrz. Potem zauważyłem, że jednym miejscu 1-2mm kwadratowe na żołędziu skóra złuszczyła się. A na czubku żołędzia (przy ujściu cewki moczowej) pojawiło się zaczerwienienie, to samo na szyjce i pod ujściem cewki. Wszystkie one są bardziej wrażliwe na dotyk. Musze zaznaczyć, że jakieś 10 lat temu miałem usunięty napletek (stulejka, nie miałem żadnych innych chorób, ani dolegliwości części intymnych). Usunięty został całkowicie. A miejsca blizn trochę pociemniały (nie jestem na 100% pewny bo nie zwracałem na to uwagi).
W ogóle to mam 23 lata i to była moja pierwsza partnerka (od kąt rozstałem się z dziewczyna z która chodziłem 6 lat - moją pierwszą partnerką wogóle) i nie mam z nią kontaktu. Tylko, że to jeden z pierwszych razów kiedy używałem prezerwatyw.
Byłem u dermatologa (powiedziała że nie widzi nic niepokojącego) i najpierw dostałem jakiś krem na r.(niepamiętam), a teraz Laticort CH i Clotrimazolum oba w kremie, po za tym miałem przemywać penisa kwasem borowym a obecnie rumiankiem. Z własnej inciatywy zrezygnowałem z mydła i myję penisa płynem do pielęgnacji intymnej. I wszystkie te objawy po jakimś tygodniu znikają.
Ale po masturbacji (na sex się nie odważyłem żeby jakiejś dziewczyny jakimś cholerstwem nie zarazić) wszystkie one powracają. Tylko, że doznania są o wieeeeeele bardziej intensywne (zarówno podczas jak i przy szczytowaniu) tylko, że potem mam wrażenie że penis jest jakby bardziej podrażniony niż zwykle.
Embarassed No chyba „już” wszystko.
Z tego co czytałem, to trochę na drożdzyce się to kwalifikuję>
Wiem, że nie możecie nic powiedzieć na pewno po tym opisie ale może ktoś spotkał się z czymś podobnym i podzieli co mu pomogło.
A i jeszcze jedno postanowiłem zrobić sobie test krwi ( tak dla pewności i bezpieczeństwa) może wiecie ile mniej więcej kosztują test na AIDS i w kierunku VR (wykrywają kiłę). Z góry dzięki i czy można je przeprowadzić na jednej próbce (nie lubię ingerencji igieł).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group