Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zaczerwienienia na dłoniach.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mak327



Dołączył: 25 Cze 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Lubin
PostWysłany: Pią Cze 25, 2010 2:14 am    Temat postu: Zaczerwienienia na dłoniach. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam

Borykam się od 3 lat z problemem dziwnego zaczerwienienia na dłoniach. Byłem już u dermatologa 4 krotnie. Czterokrotnie przepisywał różne maści i antybiotyki. Zaczerwienienia nie znikają.
Pojawiają się one w okresie maja są przez 3-4 miesiące i znikają. Tak mam, co roku od wspomnianych 3 lat.

Pracy nie zmieniałem. Pracuje przy olejach i elektrolicie od 6 lat.

Zdjęcia nie oddają rzeczywistego wyglądu. Zaczerwienienia są w rzeczywistości ciemniejsze. W miejscu zaczerwienienia cała górna część dłoni jest bardzo zasuszona. Smaruje różnymi kremami nawilżającymi i nic się nie zmienia. Jak wspomniałem w okresie jesiennym i zimowym a także wiosennym zaczerwienienia znikają.
Są swędzące.

Na słońcu staram się stosować rękawiczki.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pią Cze 25, 2010 9:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wygląda trochę jak łuszczyca.
może warto skonsultować się z innym lekarzem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group