Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

zaćma.

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Okulistyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
muffy87



Dołączył: 19 Paź 2018
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 17, 2018 8:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja swoją zaćmę leczyłam u okulisty w Łodzi w tym centrum medycznym https://all-med.pl/gabinety/okulistyka/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sergiokmiec



Dołączył: 19 Gru 2018
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 19, 2018 9:57 am    Temat postu: Leczenie w One Day Clinic Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej, ja niestety również miałem zdiagnozowaną zaćmę, ale szybko się z nią uporałem. Nie czekałem 2 lata w kolejce w NFZ, tylko od razu zadzwoniłem do kliniki One Day Clinic, gdzie umówili mnie na konsultacje, a następnie lekarz wyznaczył termin zabiegu, który miał się odbyć po 3 tygodniach!!!. Dodatkowo transport do Czech oraz nocleg zagwarantowany. A najlepsze jest to, że zabieg został zrefundowany przez NFZ. Także jeśli to będzie zaćma to nie zwlekaj, a sama się przekonasz, że było warto Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pawel34



Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 15, 2019 10:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Popieram przedmówcę. Dzisiaj niestety czekając w kolejce na zabieg refundowany można się wykończyć. Mój dziadek dostał informację, że wykonają mu zabieg zaledwie za 3 lata. To jest po prostu kpina! Zaczęliśmy działać i szukać miejsca w prywatnej klinice. Teraz dziadek jest po zabiegu i wszyscy odetchnęliśmy z ulgą. Polecam sprawdzać i pytać lekarzy co wykorzystują przy zabiegach. Ponoć najlepsza jest soczewka wewnątrzgałkowa acriva https://www.mdt.pl/acriva-model-udb-625 Warto się podpytać czy klinika ją wykorzystuje. My trafiliśmy na bardzo profesjonalnego lekarza, który przed zabiegiem wszystko nam wyjaśnił.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
luizjana



Dołączył: 19 Mar 2014
Posty: 49

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 30, 2019 6:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze taką poważną chorobę jaką jest zaćma musi diagnozować lekarz. Ale prawdą jest, że nie tylko starsze osoby na to chorują Sad plus że można bardzo skutecznie szybkim zabiegiem skutecznie tą chorobę wyleczyć. Nie ma się co obawiać i szukać alternatyw, lepszego sposobu nie ma naprawdę. A co do miejsca polecam serdecznie Mega-Lens w Warszawie https://operacjezacmy.pl/ i ze względu na zespół, nowoczesną metodę leczenia i ceny też. A czas oczekiwania króciutki, to nie to co na NFZ. I co tu mówić efekty też wtedy są lepsze i mniejsze ryzyko powikłań. W Mega-Lens można się zapisać na bezpłatną konsultację jak zaćma jest już stwierdzona. I podjąć decyzję czy czekać na termin z NFZ czy jednak już operować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mczay



Dołączył: 12 Sty 2018
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 26, 2019 11:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Operacji zaćmy na pewno nie ma się co obawiać. Są one przeprowadzane często i z dużym powodzeniem, na Śląsku polecam w Gliwicach w https://pryzmat-okulistyka.pl/. To jedna z bardziej nowoczesnych poradni okulistycznych z oddziałem mikrochirurgii okulistycznej gdzie są wykonywane różne zabiegi w tym usuwanie zaćmy. Mają naprawdę wielu wielu pacjentów i to nie tylko z terenu Śląska. Poradnia funkcjonuje od 2007 roku i mają w zespole najlepszych specjalistów w kraju. Nie trzeba wcale wyjeżdżać za granicę jak można na miejscu zrobić zabieg i to bardzo szybko. Koszt ok. 4 tys, zależy od soczewki wykorzystanej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Okulistyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group