Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

zaburzenia hormonane

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
iwka



Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 88

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 3:52 pm    Temat postu: zaburzenia hormonane Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam podejrzewam u siebie zaburzenia hormonalne wizyte u lekarza mam niestety dopiero za 2 tygodnie i mam pytanie czy ginekolog bedzie mi kazal zrobic jakies babania jesli tak to jakie? I jak ewentualnie sa leczone zaburzenia hormonalne tabletkami czy jak?
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 4:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może kazać, ale badania hormonalne wykonuje endokrynolog najczęściej z krwi. Metodę leczenia ustala lekarz. Smile
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
iwka



Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 88

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 4:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a czy jesli do ginekologa z zaburzeniam hormonalnymi to mi cos pomoze ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 8:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie mam pojęcia... Confused Ale od zaburzeń hormonalnych zawsze był endokrynolog.
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
iwka



Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 88

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 9:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aha a czy jest ktos inny na tym forum kto by mogl mi pomuc bardzo prosze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 10:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ginekolog da ci skierowanie do endokrynologa i nic więcej nie będzie mógł zrobić, oprócz podstawowych badań typowych dla ginekologa.
Z kolei endokrynolog, skieryje cię na badanie poziomu hormonów z krwi. i ewentualnie, na usg transvaginalne, a następnie określi sposób leczenia
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
iwka



Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 88

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 10, 2007 9:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aha bardzo dziekuje to dzisiaj ide sie umowic na wizyte u endykronologa a u ginekologa pojde odwolac Smile a mam jeszcze jedno pytanie slyszalam ze endykronolog zajmuje sie chorobami tarczyczy otyloscia itp i mam pytanie co to ma wspolnego z zaburzenia hormonalnymi??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Wto Lip 10, 2007 1:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bardzo dużo, bo tarczyca produkuje hormony;]

Do ginekologa i tak idź, bo skierowanie potrzebujesz do endokrynologa.
Nie odwołuj wizyty u ginekologa, poza tym, jeżeli to twój stały ginekolog, to powinien wiedzieć gdzie cie kieruje, jakie są przyczyny i co potem się dzieje
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group