Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zaburzenia erekcji

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
daria_enka



Dołączył: 11 Paź 2016
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 11, 2016 1:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W tak ważnej sprawie jak problemy z erekcją nie powinno się sięgać po środki z internetu. Mój mąż brał suplement diety .... i oboje byliśmy zadowoleni z efektów - mąż odzyskał chęć na seks i pewność siebie bo wiedział, że problemy z erekcją minęły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kojotka
Spamer


Dołączył: 09 Lis 2016
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 10, 2016 10:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mnie co prawda ten temat nie dotyczy jednak już teraz staram się zadbać o to aby mój mąż nie miał w przyszłości z tym problemów. Na pewno dobry jest cynk i selen [zakaz zamieszczania linków na forum] .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
yaska



Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 30, 2017 1:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To może lepiej kupić lek zamiast suplementów? Leki są znacznie lepiej przebadane, zanim trafią do obrotu. Mój mąż kupował swojego czasu maxon active, u niego się bardzo dobrze sprawdził, więc może warto spróbować? No i cena w sumie tez jest spoko...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
clour



Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 152

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 12, 2017 9:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Suplementy jak najbardziej na tak. Jednak zależy jakie. Niesety ale wiele środków dostępnych w aptekach daje raczej efekt placebo ( nie mają w sobie l argininy, która jest głownym srodkiem zawartym w srodkach na erekcję bez recepty). I czętso są to środki najbadziej reklamowane ( potem ktoś kup sobie takie tabletki i narzeka, że jest kiepskie działanie)

Ze swojej strony mogę polecić kilka sprawdzonych środków
Cum on - bierze się jedną tabletkę dziennie, skuteczne, niedrogie i dają trwały efekt
penis complete - tabletki nie są tanie ale aktualnie jest to jeden z najmocniejszych środków
oraz man tabs - zamiennik viagry. Jedna tabletka przed stosunkiem ( z początku najlepiej jest zacząć od połowy tabletki ponieważ trzeba przetestować na sobie ich działanie).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
urm



Dołączył: 04 Sty 2017
Posty: 121

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 12, 2017 1:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Interesuje mnie tutaj ostatni środek o którym piszesz ponieważ aktualnie biorę sildenafil i odczuwam pewne negatywne efekty związane z braniem tych tabletek. Mianowicie boli mnie głowa, mam wrażenie,że kiepsko działa to na moje ciśnienie. Tabletki działają aczkolwiek biorę je od 2 lat i boję się, że mój organizm nie wytrzymuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
clour



Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 152

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 13, 2017 6:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

2 lata? To bardzo długo. Ogólnie nie powinno się absolutnie aż tyle brać tabletek zawierających sildenafil ponieważ nie dość,ze uzależnia to jeszcze jak sam widzisz ma efekty uboczne ( chocaiż u Ciebie i tak dość późno wystąpiły). Nikt Ci nie da pewności na 100%, że tabletki z L argininą będa u Ciebie działały tak dobrze jak sildenafil, który jest trochę mocniejszym środkiem aczkolwiek jestem zdania,że dobrze będzie spróbować. Man tabs pomimo dużej zawartości L argininy nie powoduje efektów ubocznych. I moim zdaniem efekty jakie daje są bardzo dobre.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mareczekma



Dołączył: 16 Kwi 2018
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 16, 2018 4:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

według mnie nie warto zaczynać od brania tabletek na zaburzenia erekcji. Najpierw warto spróbować pozbyć się problemu naturalnymi sposobami. a przede wszystkim najpierw trzeba sprawdzić jakie są przyczyny zaburzeń erekcji i problemów z prąciem. można znaleźć tego mnóstwo w interencie i tutaj pierwsza strona z brzegu i tekst o przyczynach http://zaburzenia-erekcji.ebrun.pl/przyczyny-zaburzen-erekcji/ życze powodzneia Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malasyrenka



Dołączył: 06 Kwi 2018
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Kwi 16, 2018 8:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na pewno wypadałoby skonsultować sprawę z lekarzem i brać preparaty z cynkiem. Cynk działa na popęd seksualny i wspiera płodność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
paulala



Dołączył: 17 Kwi 2018
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 20, 2018 1:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ma co się wstydzić problemów z erekcją, zwłaszcza gdy facet zbliża się do czterdziestki. Może jako kobiecie łatwo mi mówić, ale coś tam wiem Smile To samo było u mojego męża. Przepracowanie, stres i kłopoty gotowe, choć nie twierdzę, że on tak łatwo to zniósł... No ale postanowił się w końcu wspomóc farmakologicznie. Dużo się słyszy o Permen King https://www.apteka-melissa.pl/produkt/permen-king-30-tabl,3043.html , więc wybór na pierwszy ogień padł właśnie na te tabletki. No i nie było od tej pory potrzeby szukania innych Wink Chyba nic więcej nie muszę już mówić Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group