Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

zabieg cell-fusion c

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kika75
Zbanowany


Dołączył: 26 Cze 2010
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 08, 2010 7:46 pm    Temat postu: zabieg cell-fusion c Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

salon ------ w wawie oferuje zabieg Cell-Fusion C-są to zabiegi bardzo silnie regeneracyjne i mocno liftingujące,chce zrobić sobie taki zabieg ale nie wiem jak to jest czy ktoś z was miał juz takie coś???????

Nazwe salonu usuwam to nie miejsce na reklame
Mala_mi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
inka27



Dołączył: 12 Lip 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pon Lip 12, 2010 11:33 am    Temat postu: Zabiegi Cell Fusion C Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja nie miałam jeszcze zabiegu liftigującego, zdecydowałam się jedynie na zabieg z witaminą C z tej serii i byłam zachwycona! Robiłam go w salonie w chotomowie, bo tam mam swoją kosmetyczkę. Sądze jednak, że pozostałe zabiegi też będą fajne. Teraz idę na nawilżający
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group