Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zabezpieczenie na 'pierwszy raz'

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ryszardo



Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 19, 2007 6:55 pm    Temat postu: Zabezpieczenie na 'pierwszy raz' Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Chcę z moją dziewczyną przeżyć swój pierwszy raz.
Chcemy się dobrze zabezpieczyć, lecz poza prezerwatywami chcemy zaopatrzyć się w tabletki antykoncepcyjne. Niestety tabletki są na receptę, a ona boi się iść do ginekologa. Co w takiej sytuacji możemy zrobić ? Nie chcemy, żadnych wpadek. Czy może mi ktoś poradzić co w takiej sytuacji możemy zrobić ?

Pozdrawiam.

-----edited y emilka----
zmieniłam tytuł na bardziej sugerujący treść wiadomości;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
scarlett



Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 194

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pon Lis 19, 2007 7:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mozecie zastosowac dodatkowo globulki dopochwowe, ale one takze nie daja 100% zabezpieczenia, moga uczulac i sa tak naprawde malo komfortowe ( bo wyplywaja).
Ja na Twoim miejscu sprobowalabym namowic dziewczyne, zeby poszla do ginekologa bo to nic strasznego a po co macie sie stresowac przy pierwszym razie czy zabezpieczenie jest bez zarzutow...
A oprocz antykoncepcji lekarz zobaczy czy wszystko jest ok, czy nie ma innych przeciwskazan do wspolzycia.
Popytajcie znajomych czy moga polecic jakiego lekarza (najlepiej kobiete bo bedzie sie mniej stresowac, choc podobno mezczyzni sa delikatniejsi...nie wiem, ja chodze do kobitki, ktora polecil mi kolega z pracy Laughing )
_________________
scarlett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Laluna
Zbanowany


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 53

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Wto Lis 20, 2007 8:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dokłądnie tak. Dobrze tez by było na włąsna reke zorientować się w temacie antykoncepcji. Taka wiedza jest nam niezbedna
-----link kasuje i obawiam się Laluna, że jeszcze raz wkleisz linka do tej strony, to czeka Cię kolejne ostrzeżenie-----emilka to angielska strona dla nastolatek przetlumaczona na jezyk polski.
sa opsiane rozne metody i Twoja dziewczyna moze sobie wybrac co jej zdaniem bedzie dla niej odpowiednie i wtedy podczas wizyty u gina to skonfrontować. Jeśli jestescie razem i sie kochacie to anpewno warto zastanowic sie nad jakas trwalsza metoda typu tabl czy plastry, Prezerwatywy tez sa ok, ale w stalym zwiazku te pierwsze beda chyba wygodniejsze Smile
a no i chyba miło by bylo gdybys towarzyszyl dziewczynie pdoczas tej wizyty Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group