Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Zabawy penisem...

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Nie Mar 09, 2008 1:28 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No więc... Doszliśmy do tego momentu w związku że zbliżyliśmy się do siebie. Ale nie chodzi o seks tylko zabawy tu i tam Wink . Więc narazie moja dziewczyna bawi się penisem po prostu ruchami góra dół. Robimy to rzecz jasna na leżąco. Powiem szczerze że mi i jej jest już nie wygodnie. Chcemy coś wykombinować, jakaś zmiana pozycji etc. Macie jakieś pomysły jakby to urozmaicić? Chodzi mi głównie o zmianę tej pozycji na leżąco- leżymy bokiem do siebie Embarassed Rolling Eyes

Pozdr Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 09, 2008 1:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja proponuje pozycje 69, dostarcza wieeeeele przyjemności i jest bardzo wygodna Very Happy
Pituszka kurcze nie spodziewałam się że kiedykolwiek będą między Wami jakieś spięcia Confused Sad



-----edited by emilka-----
halo, po pierwsze koledze nie chodzi chyba o oral z tego co się zorientowałam. a po drugie, to z takimi pytaniami zapraszam do "spraw łóżkowych" ;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Nie Mar 09, 2008 9:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wątek przeniosłem...


Nie, nie, nie... Nic z orala Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Nie Mar 09, 2008 10:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli długość jej rączek na to pozwoli to możecie zrobić tak, żeby ona usiadła Ci za plecami i objęła Cię od tyłu, ponoć bardzo przyjemnie Wink
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Nie Mar 09, 2008 11:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nooo brzmi kusząco Smile Dzięki

Czekam na more Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Nie Mar 09, 2008 7:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem Gonzi, tu można wymyślać i wymyślać... Very Happy Może być na stojąco, na siedząco, na leżąco... Bokiem, tyłem, od drugiej strony... Mnóstwo kombinacji Razz
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Nie Mar 09, 2008 10:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No niby mnóstwo a ja nie wiem Sad Pomóżcie, proszę...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Mar 09, 2008 10:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gonzi to rusz głowa..przeciez musicie sami dojsc do tego co Was podnieca Smile mamy Cie uczyc? moze kamasutre kup Smile przyda sie napewno Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Nie Mar 09, 2008 10:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie no spoko poszperam w necie. Może powiąże z jakąś pozycją w seksie. A nóż widelec łyżka się uda Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Nie Mar 09, 2008 11:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ty masz gonzi zawsz edziwne problemy:P
chyba chodzi o to zeby swoje fantazje spełnać a nie innych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group