Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

zaaburzenia hormonalne ?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sylwusiek



Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 04, 2007 10:25 pm    Temat postu: zaaburzenia hormonalne ? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam !
Mam 20 lat. Dopiero od tego roku zaczelam wspolzyc ze swoim chlopakiem. Niestety tutaj zaczely sie male prblemy bynajmniej dla mnie. Na poczatku kochalismy sie bardzo rzadko. Po perwszym stosunku spoznil mi sie okres. Wystraszylam sie. No ale pozniej juz zaczelismy regularnie wspolzyc. I zauwazylam, ze niestety wczesniej przy naszych poczatkach jak mowial spoznial mi sie okres. Teraz tez okres spoznia mi sie 4 dzien. Wtedy bylo to spowodowane stresem, denerwowalam sie studiami, ciaza. Teraz juz sama nie wiem. Chlopak mnie zapewnia, ze to ciaza napewno nie jest bo szczytuje "na zewnatrz". Dodam, ze on sie zabezpiecza za pomoca prezerwatywy. Tez wydaje mi sie, ze ciaze mozemy odrzucic, natomiast spoznia mi sie okres. Zastanawiam sie czy moga to byc np problemy zwiazane z zaburzeniami hormonalnymi (wczesniej podejrzewano u mnie torbiel na jajniku gdyz mialam bardzo mocne bole jajnikow) czy tez naprawde powinnam wziac pod uwage ciaze? Bardzo prosze o jakies opinie na ten temat.
Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie komentujących.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group