Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Yasminelle - Pytania -Zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 30, 31, 32  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
babcia



Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 523

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Sro Mar 18, 2009 3:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak, jesteś zabezpieczona.
Te plamienia nie wpływają na działanie tabletek (to też info od mojej ginekolog).
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pon Mar 30, 2009 8:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzięki Smile
____________________
dodaje posta od nowa bo nie jestem pewna czy widac na forum ze cos pisalam.

Dalej mam te plamienia, dzisiaj mam pierwszy dzien przerwy w tabletkach i od razu zauwazylam ze jest wiecej krwi, aczkolwiek to dziwne, bo tabletki bralam zwykle o 12.30, wiec wg nowego czasu powinnam je brac o 13:30.
Akurat sie kochalam dzisiaj dosc intensywnie z chlopakiem i o tej 14:30 poszlam sie wykapac i mialam wrazenie ze jest wiecej tej krwi, bo lecialo ze mnie jak podczas okresu :/
czym moze byc spowodowane takie dlugotrwale krwawienie, nasilone teraz na dodatek?
moze mam jakiegos polipa albo cos? ;/
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
babcia



Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 523

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Sro Kwi 01, 2009 2:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Możliwa nadżerka...
miałam takie same objawy i gin stwierdziła nadżerkę Confused

Więc radzę Ci iść z tym do lekarza
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mrowka900



Dołączył: 13 Kwi 2009
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: poznan
PostWysłany: Pon Kwi 13, 2009 10:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nWitam, nie wiem czy pisze w dobrym temacie... od 2 miesiecy biore tabletki yasminelle, jednak boje sie ze i tak zajde w ciaze. przez ostatnie 4 dni kochalam sie 3 razy bez drugiego zabezpieczenia i troche sie niepokoje. Mozecie mi poradzic jakies drugie zabezpieczenie zebym czula sie bardziej pewnie? z gory dzieki

aaa...zapomnialam dodac ze prezerwatywa nie wchodzi w gre bo moj chlopak jej nie toleruje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Kwi 13, 2009 1:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale tabletki w zupełności wystarczą i bardzo skutecznie zapobiegną ciąży
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mrowka900



Dołączył: 13 Kwi 2009
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: poznan
PostWysłany: Pon Kwi 13, 2009 5:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A gdybys miala mi polecic cos jeszcze do tabletek? narazie nie moge im jakos zaufac Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Kwi 13, 2009 6:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

globulki chyba tylko skoro gumek nie chcecie.. no i ew. przerywany..
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pon Kwi 13, 2009 8:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bez sensu jesli sie nie ufa tabletkom, niepotrzebne sa dodatkowe zabezpieczenia! a od tabletek zmienia sie nawilzenie pochwy i jest bardziej podatna na otarcia czy podraznienia. Globulki moga podraznic bardziej niz w przypadku nie brania tabletek
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mrowka900



Dołączył: 13 Kwi 2009
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: poznan
PostWysłany: Wto Kwi 14, 2009 8:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kurcze... mam obawy. jak juz pisalam od 2 miesiecy biore te tabletki, kolezanka mi mowila ze okres powinnam dostac tak samo jak w ostatnim miesiacu, w ten sam dzien. Czy tak jest naprawde? bo z tego wynika ze powinnam miec dzis- we wtorek. Obawiam sie czy po 2 miesiacach brania jestem odpowiedno zabezpieczona i nie jestem w ciazy SadSad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Kwi 14, 2009 10:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bierzesz pierwsza tabletkę w pierwszym dniu okresu. Później bierzesz kolejne 20 tabletek i robisz 7 dni przerwy w którym powinno wystąpić krwawienie z odstawienia.8 dnia bierzesz pierwszą tabletkę z kolejnego opakowania i tak non stop.

Przez pierwsze 3-4 opakowania mogą się takie sytuacje przytrafiać. Jeśli po 3 opakowaniu sytuacja się powtórzy idź do ginekologa bo tabletki są prawdopodobnie źle dobrane. Ale w ciąży raczej nie będziesz jeśli nie pominęłaś żadnej tabletki.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 30, 31, 32  Następny
Strona 10 z 32

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group